HAGA PLUS Sp z o.o.

Czy to Twoja firma?

HAGA PLUS Sp z o.o. praca

Jastrzębie-Zdrój

Zakłady Mięsne Haga Plus Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma branży mięsno-wędliniarskiej

działająca od ponad 30 lat i będąca jednym z liderów rynku spożywczego w Polsce południowej.

HAGA PLUS Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia badania i rozwój

Oferty pracy HAGA PLUS Sp z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca HAGA PLUS Sp z o.o.

Mapa HAGA PLUS Sp z o.o.

Siedziba główna

HAGA PLUS Sp z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Jastrzębie-Zdrój
  2. Żory
  3. Katowice
  4. Rybnik
  5. Pruszków
  6. Bielsko-Biała
  7. Częstochowa
  8. Orzesze
  9. Swieradów-Zdrój
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca HAGA PLUS Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa/ Księgowy

    • Jastrzębie-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:
      Księgowa/Księgowy
      Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój, ul. Klubowa 8.

      Zakres obowiązków

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

      • zgodne z przepisami prowadzenie powierzonych elementów ksiąg rachunkowych,
      • kontrola prawidłowości dokumentacji księgowej,
      • dekretowanie i księgowanie oraz rozliczanie operacji księgowych,
      • sporządzanie sprawozdań i analiz oraz raportowanie według zleconych szablonów,
      • bieżąca oraz okresowa archiwizacja dokumentacji księgowej.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,
      • praktyczna znajomość zasad księgowania, przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz z zakresu prawa gospodarczego,
      • doświadczenie na stanowisku księgowym,
      • praktyczna znajomość aplikacji CDN Comarch, MS Office,
      • umiejętność sporządzania analiz, raportów i sprawozdań,
      • dokładność, terminowość, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację celów, umiejętności komunikacyjne.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
      • ciekawą i pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
      • niezbędne, nowoczesne narzędzia do pracy,
      • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach,
      • dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,
      • przyjazną atmosferę i zespół doświadczonych ludzi,
      • możliwość ubezpieczenia grupowego,
      • opiekę medyczną,
      • świąteczne bony pracownicze,
      • paczki okolicznościowe dla dzieci pracowników,
      • wyjazdy integracyjno-szkoleniowe.

Pracodawcy w Jastrzębiu-Zdroju