Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Z.KWIECIŃSKI, J.KWIECIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA praca

Ogrodzieniec
Działalność przeważająca:
Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Z.KWIECIŃSKI, J.KWIECIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Z.KWIECIŃSKI, J.KWIECIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Z.KWIECIŃSKI, J.KWIECIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Z.KWIECIŃSKI, J.KWIECIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Z.KWIECIŃSKI, J.KWIECIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA - oferty archiwalne

  • Mechanik pojazdów ciężarowych

    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Z.KWIECIŃSKI, J.KWIECIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA
    • Ogrodzieniec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa samochodów ciężarowych i naczep, praca w godz 8-16.
      Może być osoba do przyuczenia, nie jest wymagane kierunkowe wykształcenie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Może być osoba do przyuczenia, nie jest wymagane kierunkowe wykształcenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy - spedytor

      Kompleksowa obsługa klienta w drogowych przewozach międzynarodowych i krajowych, pozyskiwanie nowych klientów, monitorowanie realizacji zleceń przewozowych.
      Praca na jedna zmianę w godz. 08.00-16.00.
      Może być osoba do przyuczenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: mile widziane - spedytor
      • Inne wymagania: Wyksztalcenie - mile widziane wyższe/ spedycja międzynarodowa, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, dobra organizacja pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe. Może być osoba do przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Ogrodzieńcu