Czy to Twoja firma?

Arvato Polska praca

Plewiska

W samym sercu dynamicznego Warszawa, Arvato Polska jest synonimem innowacji i doskonałości w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Nasza historia to opowieść o kreatywności i przedsiębiorczości, która przekłada się na ponad dwie dekady owocnej współpracy z Douglas oraz rozwój nowatorskich rozwiązań magazynowych dla H&M Group w Europie Wschodniej. Z dumą wspieramy także Otsuka w regionie EMEA, poprawiając obsługę klienta, obniżając koszty transportu i zapewniając krótszy czas dostawy. Jako globalny lider, oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne, które są skalowalne i dostosowane do potrzeb e-commerce, retail, omnichannel oraz branży healthcare. Nasze innowacyjne podejście do technologii, w tym wdrożenie systemu SAP na platformę Azure oraz transformacja kultury współpracy dzięki platformie Microsoft 365, pozwala na ciągłe doskonalenie procesów operacyjnych i utrzymanie konkurencyjnej przewagi na rynku. W Arvato Polska rozumiemy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego nieustannie pracujemy nad optymalizacją łańcucha dostaw, zarządzaniem operacjami klientów i zintegrowanymi sieciami transportowymi, aby dostarczać rozwiązania cyfrowe, które napędzają ich wzrost i innowacje. Nasza kultura opiera się na kreatywności i przedsiębiorczości – wartościach, które inspirują nas do poszukiwania nowych możliwości i ciągłego rozwoju. Chociaż nie zdefiniowaliśmy formalnie naszej misji w dostępnym tekście, nasze działania codziennie potwierdzają zaangażowanie w dostarczanie wartości i doskonałości. Zapraszamy do współpracy z Arvato Polska – razem możemy tworzyć przyszłość logistyki, która jest inteligentna, efektywna i zrównoważona.

Arvato Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport it (informatyka) inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Arvato Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Arvato Polska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka lekarska

Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa Arvato Polska

Siedziba główna

Arvato Polska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Arvato Polska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Swietochlowice
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Arvato Polska - oferty archiwalne

  • Pracownik do kompletacji zamówień

    • Łowicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України

    • Pracownik do kompletacji zamówieńArvato Polska O firmie

      • Stryków

        Stryków, łódzkie
      • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
      • pracownik fizyczny
      • praca stacjonarna
      • szukamy wielu kandydatów

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      • Kompletowanie zamówień

      • Pakowanie spersonalizowanych przesyłek (odzież i akcesoria)

      • Udział w pracach inwentaryzacyjnyc

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • Dokładność

      • Dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku oraz max 1 weekend w miesiącu)

      Oferujemy

      To oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z ARVATO

      • Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe wypłacane zawsze na czas

      • Pakiet benefitów (karta sportowa oraz opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, świadczenia z ZFŚS, prezent urodzinowy)

      • Bezpłatny autobus do pracy

      • Przyjazną atmosferę

      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Pracodawcy w Plewiskach