Czy to Twoja firma?

WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI praca

Rawicz

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy - WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI. Nasze korzenie sięgają 1998 roku, kiedy to z pasji do smaków i jakości zaczęliśmy naszą działalność w malowniczym Rawiczu, sercu Wielkopolski. Od tamtego czasu, z zaangażowaniem i dbałością o każdy detal, rozwijamy się w branży przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz prowadzenia barów.

Nasza firma to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Chociaż nie możemy teraz podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej oferty, możemy zapewnić, że każdy produkt i usługa, które wychodzą spod naszych rąk, są tworzone z myślą o zadowoleniu klientów. Nasz sekret tkwi w prostocie, świeżości składników i autentyczności smaków, które są doceniane przez naszych klientów.

Mimo że nie przedstawiamy tutaj naszych wartości i misji, wierz, że każdego dnia działamy z przekonaniem, że to co robimy, ma realny wpływ na jakość życia naszych klientów i społeczności, w której żyjemy. Jesteśmy dumni z naszego lokalnego dziedzictwa i z tego, że możemy dzielić się nim z innymi.

WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI to nie tylko firma, to zespół ludzi, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Choć nie ujawniamy liczby naszych pracowników, każdy z nich jest dla nas ważny i przyczynia się do sukcesu naszej firmy.

Jesteśmy lokalnym przedsiębiorstwem, które z biegiem lat wyrobiło sobie solidną pozycję na rynku. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej, to nasze doświadczenie i zaangażowanie mówią same za siebie.

Zachęcamy do odwiedzenia nas w Rawiczu, aby osobiście przekonać się o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości. WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI to więcej niż firma – to historia, która wciąż jest pisana każdego dnia przez nas i naszych klientów. Zapraszamy do bycia jej częścią!

WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI

Mapa WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI

Siedziba główna

WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Bydgoszcz
  4. Gorzów Wielkopolski
  5. Rawicz
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Rawicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: KONTAKT TELEFONICZNY z pracodawcą w celu ustalenia terminu rozmowy przez kandydata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rawiczu