Czy to Twoja firma?

HYDRO-COOL AGNIESZKA KLIMASZ praca

Tyczyn
HYDRO-COOL AGNIESZKA KLIMASZ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Tyczyn
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy HYDRO-COOL AGNIESZKA KLIMASZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HYDRO-COOL AGNIESZKA KLIMASZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HYDRO-COOL AGNIESZKA KLIMASZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HYDRO-COOL AGNIESZKA KLIMASZ - oferty archiwalne

  • Monter możliwość zatrudnienia obywateli ukrainy

    HYDRO-COOL AGNIESZKA KLIMASZ
    • Tyczyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż - Serwis instalacji wod-kan , klimatyzacji , wentylacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Tyczynie