Plast-zem Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Plast-zem sp. z o.o. praca

Głogów

W sercu Dolnego Śląska, w dynamicznie rozwijającym się Głogowie, znajduje się nasza dumna siedziba – Plast-zem Sp. z o.o. ZP. Jesteśmy dumnymi rzemieślnikami nowoczesności, specjalizującymi się w branży tworzyw sztucznych. Nasza działalność to pasja przekuwana w precyzyjne wyroby, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. Od motoryzacji, przez elektrotechnikę i elektronikę, aż po budownictwo i meblarstwo – nasze produkty są wszechobecne i niezastąpione.

Nasze przedsiębiorstwo to synonim innowacji i jakości. Wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy Krauss Maffei, który pozwala nam na realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów. Wytwarzanie precyzyjnych wyrobów z tworzyw sztucznych to dla nas nie tylko praca, to sztuka, której poświęcamy całe nasze doświadczenie i zaangażowanie. Przetwórstwo wtryskowe tworzyw termoplastycznych to proces, w którym łączymy precyzję z elastycznością, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój i ciągłe doskonalenie swoich produktów. Wszystko to, aby nasze wyroby były nie tylko funkcjonalne, ale i trwałe, bezpieczne oraz estetycznie dopracowane. Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszego rozwoju, to z dumą patrzymy w przyszłość, wiedząc, że każdy dzień przynosi nowe wyzwania, którym jesteśmy gotowi sprostać.

Nasze zaangażowanie w tworzenie wyrobów z tworzyw sztucznych to nie tylko praca, to misja, której pełne kontury kształtują się każdego dnia w naszych działaniach. Choć nie przedstawiamy tutaj naszej misji słowami, to nasze działania mówią same za siebie – dążymy do doskonałości w każdym calu.

W Plast-zem Sp. z o.o. ZP jesteśmy przekonani, że nasze produkty i usługi są fundamentem sukcesu naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć przyszłość, w której jakość i innowacyjność idą w parze.

Plast-zem Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Logistyk Głogów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Plast-zem Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Plast-zem Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Plast-zem Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Warszawa
  5. Żagań
  6. Pruszków
  7. Lubin
  8. Nysa
  9. Głogów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Plast-zem Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik logistyki

    • Głogów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • PLAST-ZEM Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Głogowie zatrudni osobę na stanowisko –

      Kierownik logistyki

      Miejsce pracy:

      ul. Transportowa 5, 67-200 Głogów

      Zakres obowiązków

      Zarządzanie działem logistyki

      Wymagania

      • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze logistyki,
      • wykształcenie wyższe (logistyka, transport, spedycja),
      • znajomość przepisów prawnych oraz dokumentów transportowych,
      • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
      • mile widziana znajomość j. niemieckiego,
      • umiejętność strategicznego myślenia i organizacji pracy,
      • umiejętność delegowania obowiązków i egzekwowania ich realizacji;
      • samodzielność w działaniu;
      • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • terminowe wynagrodzenie,
      • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
      • ubezpieczenie grupowe,
      • niezbędne narzędzia pracy,
      • premię regulaminową,
      • dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych,
      • dodatek stażowy,
      • nagrody jubileuszowe.
  • Specjalista ds. logistyki

    • Głogów
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Zarządzanie działem logistyki

      Wymagania

      • wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie wyższe w kierunku logistyki,
      • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
      • znajomość nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne,
      • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

Pracodawcy w Głogowie