Czy to Twoja firma?

D&H MANUFACTURING POLAND SPÓŁKA AKCYJNA praca

Jastrzębie-Zdrój
produkcja części do samochodów
D&H MANUFACTURING POLAND SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy D&H MANUFACTURING POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca D&H MANUFACTURING POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

D&H MANUFACTURING POLAND SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca D&H MANUFACTURING POLAND SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Operator maszyn do obróbki skrawaniem

    D&H MANUFACTURING POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
    • Jastrzębie-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -szlifowanie elementów aluminiowych szlfierką ręczna pneumatyczną

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 do 6 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na 3 zmiany w Ostrawie: 6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00, pracodawca zapewnia transport do
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Jastrzębiu-Zdroju