Czy to Twoja firma?

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ sp. z o.o. praca

Kielce

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie energetyki cieplnej, służąc mieszkańcom i przedsiębiorstwom w Kielcach. Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy dostarczać energię niezbędną do codziennego funkcjonowania naszego miasta.

Jako Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, naszym głównym zadaniem jest wytwarzanie i dostarczanie pary wodnej, gorącej wody oraz powietrza do systemów klimatyzacyjnych. Ale nasze usługi sięgają dalej – jesteśmy także ekspertami w obróbce mechanicznej elementów metalowych, budowie rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych, jak również w realizacji instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych.

Z dumą patrzymy na nasze osiągnięcia w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego, gdzie nasze specjalistyczne roboty budowlane ustanawiają standardy jakości i innowacyjności. Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do produkcji energii, ale obejmuje także magazynowanie towarów oraz doradztwo techniczne, które zapewnia naszym klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zaangażowanie w każdy projekt i dążenie do doskonałości to dla nas nie tylko puste słowa – to fundament, na którym zbudowaliśmy naszą firmę. Mimo że nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej misji i wartości, to możemy zapewnić, że każde działanie, które podejmujemy, jest kierowane dążeniem do zrównoważonego rozwoju i poprawy jakości życia w naszym mieście.

Stawiamy na ciągły rozwój i innowacje, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość, w której to my będziemy wyznaczać kierunki rozwoju branży energetycznej w Kielcach i poza nimi. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i partnerów.

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Energetyk Kielce
- w kategoriach zawodowych:
energetyka / energia odnawialna

Oferty pracy MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Elektromonter (elektryk) zakładowy

    MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac eksploatacyjnych urządzeń elektroenergetycznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: technik elektryk lub automatyk
      • Inne wymagania: Wykształcenei średnie techniczne kierunek technik elektryk lub automatyk. Umiejętność montażu instalacji elektrycznych, mile widziana znajomość ukąłdów automatyki, umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych. Uprawnienia świadectwo kwalifikacji zawodowej E grupa I. wykonywanie prac eksploatacyjnych urządzeń elektroenergetycznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ( w tym 10% premii) 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator urządzeń grzewczych

    • Kielce

      w/g potrzeb

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci na stanowisku eksploatacji. , Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole., uczciwość, skuteczność, dyspozycyjność, komunikatywność
      • Inne wymagania: wykonywanie robót związanych z budową montażem i remontem sieci.

      Oferujemy

  • Palacz kotłów

    • Kielce

      w/g potrzeb

      Wymagania

      • Uprawnienia: Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole., uczciwość, skuteczność, dyspozycyjność, komunikatywność
      • Inne wymagania: wobec kandydata: niezbędne: wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o kierunku technicznym, posiadanie uprawnień do obsługi kotłów wodno-parowych (świadectwo kwalifikacyjne grupa 2 urządzenia wytwarzające, przetwarzające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne: pkt.1,4,10), wymagana sprawność psychofizyczna, dyscyplina pracy, umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym. Pożądane: mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku palacz c.o., lub palacz kotłów, odpowiedzialności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań; umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole. Zakres wykonywanych zadań: obsługa kotłów wodnych opalanych paliwem stałym, obsługa i kontrola systemów dostarczania paliwa do kotłów, dozór i kontrola aparatury kontrolno pomiarowej, kontrola pracy urządzeń oczyszczania i odprowadzania spalin,kontrola stanu technicznego kotłów i urządzeń pomocniczych, obsługa i kontrola instalacji do zmiękczania wody kotłowej, wykonywanie napraw bieżących, remonty i modernizacje, a także przeglądów prewencyjnych kotłowni.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Kielcach