Czy to Twoja firma?

MONSTER-GROUP sp. z o.o. praca

Rąbkowa

Jesteśmy Monster-Group, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie bezpieczeństwa. Od naszych skromnych początków w 2020 roku, nasza misja pozostaje niezmienna: zapewnienie naszym Klientom usług najwyższej jakości, które dają poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Zlokalizowani w malowniczym Tęgoborzu, codziennie dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były synonimem niezawodności i innowacyjności.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług ochroniarskich, które obejmują nowoczesne kamery noktowizyjne, zaawansowane systemy monitoringu i stacje monitorowania. Nasza ochrona fizyczna to nie tylko strażnicy, ale przede wszystkim ludzie z pasją, którzy są wiarygodni, doskonale przygotowani i wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt. Z dumą oferujemy również bezpieczny transport dzieci do szkół, dbając o najmłodszych i ich rodziców.

W MONSTER-GROUP rozumiemy, że każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb. Oferujemy konsultacje i doradztwo techniczne, aby pomóc Ci wybrać sprzęt, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom, a także możliwość wynajęcia sprzętu elektronicznego, co jest wygodnym i elastycznym rozwiązaniem.

Nasza załoga to serce firmy. Pracownicy ochrony są jednolicie umundurowani i wyposażeni w niezbędne środki łączności, pracujące wyłącznie na zastrzeżonych pasmach częstotliwości. Co więcej, wielu z nich posiada poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli zastrzeżone, co świadczy o ich wysokim poziomie zaufania i profesjonalizmu.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasz założyciel, Rafał Andrzej Bednarek, wierzy w siłę zaangażowania i ciężkiej pracy. W MONSTER-GROUP każdy dzień to kolejny krok w kierunku doskonałości w służbie dla naszych Klientów. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy. Razem możemy stworzyć bezpieczniejszą przyszłość.

MONSTER-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy MONSTER-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MONSTER-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MONSTER-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MONSTER-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • 131 - pracownik ochrony

    MONSTER-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną