Czy to Twoja firma?

POBŁOCCY sp. z o.o. praca

Lębork

Od ponad trzydziestu lat, my, POBŁOCCY, z pasją tworzymy historię sukcesu w sercu Lęborka. Jako firma rodzinna, założona w 1991 roku przez dwóch braci, przekazujemy z pokolenia na pokolenie wartości, które są dla nas fundamentem: najwyższą jakość, elastyczność i terminowość. Nasze korzenie są głęboko zakorzenione w tradycji, ale nasze spojrzenie jest zawsze skierowane w przyszłość.

Specjalizujemy się w produkcji komponentów mechanicznych, które znajdują zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu. Nasza oferta to nie tylko obróbka metali, ale przede wszystkim precyzja i innowacyjność, które gwarantujemy dzięki nowoczesnym technologiom takim jak toczenie CNC, frezowanie CNC, dłutowanie CNC, a także tradycyjne metody obróbki. Dysponujemy ponad 35 zaawansowanymi maszynami i urządzeniami, które w rękach naszych doświadczonych specjalistów, pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są synonimem niezawodności. Każdy element, który opuszcza nasz zakład, jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w doskonałość. Wszystko to, co robimy, jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którym oferujemy nie tylko produkty, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązania i wsparcie techniczne.

Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasza stabilność i solidność są potwierdzone wpisem do rejestru przedsiębiorców. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, ciągłe dążenie do doskonałości oraz bliskie relacje z klientami są najlepszym świadectwem naszej wartości na rynku.

W POBŁOCCY każde wyzwanie jest dla nas szansą, aby pokazać, że tradycyjne wartości w połączeniu z nowoczesnymi technologiami to klucz do sukcesu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej rodzinie i naszym rozwiązaniom. Razem możemy więcej!

POBŁOCCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna magazyn administracja biurowa / praca biurowa badania i rozwój

Oferty pracy POBŁOCCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POBŁOCCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa POBŁOCCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

POBŁOCCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POBŁOCCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kontroler jakości

    POBŁOCCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Lębork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kontroler jakości, kierowca kat.B

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, rysunek techniczny
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe mile widziane średnie, osoba do przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 650 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator frezarek konwencjonalnych

    • Lębork

      - praca jako operator frezarek konwencjonalnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: możliwość zatrudnienia osoby do przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 970 PLN

Pracodawcy w Lęborku