Czy to Twoja firma?

COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA praca

Poznań

Od naszego skromnego początku jako warsztatu stolarskiego w 1973 roku, przeszliśmy długą drogę, by stać się jednym z wiodących producentów stolarki otworowej w Polsce. W COMPREMUM S.A. zawsze dążyliśmy do doskonałości, łącząc tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi technologiami. Nasze produkty, które teraz z dumą dostarczamy klientom w całej Europie i Stanach Zjednoczonych, są symbolem jakości i innowacyjności.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. Od usług budowlanych, przez stolarkę otworową, aż po rynek deweloperski, odnawialne źródła energii i przemysł kolejowy – każdy segment naszej działalności jest przesiąknięty zaangażowaniem w poszanowanie dla otoczenia i środowiska. To nasza podstawowa wartość, która kieruje nami w każdej decyzji i projekcie.

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, których liczba w całej grupie kapitałowej sięga 211 osób. Każdy z naszych pracowników wnosi do firmy swoje kompetencje, pasję i zaangażowanie, co pozwala nam mówić o sobie: "Jakość zasilana technologią. Sukces budowany kompetencjami."

Jesteśmy dumni z naszej historii, która obejmuje momenty takie jak uruchomienie zakładu produkcyjnego w Słonawach, pierwszy kontrakt w segmencie rewitalizacji linii kolejowych, czy wejście w zupełnie nowe obszary rynku, jak odnawialne źródła energii. Każdy z tych kroków był świadomym wyborem w kierunku zrównoważonego rozwoju i poszerzania naszych horyzontów.

W COMPREMUM S.A. jesteśmy przekonani, że nasze działania mają realny wpływ na świat wokół nas. Dlatego nieustannie pracujemy nad tym, by nasze produkty i usługi były nie tylko na najwyższym poziomie, ale również by służyły dobru wspólnemu. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie lepszego jutra.

COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Poznań
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Kraków
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Kierownik biura budowy (sprawy finansowe i sekretariat) (nr 2798)

    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie spraw finansowych budowy i prowadzenie sekretariatu, praca w Inowrocławiu lub okolicach Inowrocławia

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu