Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W LIKWIDACJI praca

Cmolas
Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody.
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W LIKWIDACJI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W LIKWIDACJI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W LIKWIDACJI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W LIKWIDACJI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W LIKWIDACJI - oferty archiwalne

  • Mechanik-konserwator urządzeń

    PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W LIKWIDACJI
    • Cmolas
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie w ruchu urządzeń mechanicznych i instalacji,konserwacja urządzeń i budowli.
      Godziny pracy od 07:00-15:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: UPRAWNIENIA ELEKTROENERGETYCZNE POWYŻEJ 1 kV
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe min.2 lata jako mechanik maszyn,mechanik konserwator urządzeń.Mile widziane uprawnienia SEP gr.I

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zastępca kierownika zakładu produkcji wody

    • Cmolas

      - Nadzór nad całokształtem zagadnień związanych z eksploatacją Zakładu Produkcji Wody;
      -organizacja pracy oraz pełnienie nadzoru nad podległymi pracownikami: laboratorium, technologii, utrzymania ruchu;
      -nadzór nad stanem technicznym obiektów, urządzeń i instalacji;
      -nadzór nad prawidłowością technologii;
      -opracowywanie planów i nadzór nad czynnościami eksploatacyjnymi prowadzonymi systemem własnym i zleconym;
      - opracowywanie planów remontów i modernizacji: obiektów, urządzeń i instalacji oraz planów zakupów eksploatacyjnych i inwestycyjnych,
      -współpraca ze służbami PPIS (sanepid) oraz innymi jednostkami kontrolującymi,
      -sprawozdawczość związana z pełnionymi obowiązkami.Perspektywa pracy co najmniej 8 lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Inżynieria środowiska,ochrona środowiska
      • Uprawnienia: Analiza kosztorysów, Analiza projektów i dokumentacji technicznej, Znajomość procesu inwestycyjnego,realizacji robót budowlanych., OBSŁUGA KOMPUTERA MS OFFICE
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe min.3 lata na stanowisku kierowniczym lub samodzielnym o podobnej specyfice lub zakresie realizowanych zadań,odpowiedzialność i obowiązkowość wynikająca z nadzoru infrastruktury krytycznej.Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do negocjacji.

Pracodawcy w Cmolasie