Czy to Twoja firma?

Natviol Łukasz Witkowski praca

Tomaszów Mazowiecki

Witajcie, jesteśmy Natviol Łukasz Witkowski, Waszym zaufanym przewoźnikiem w sercu Tomaszowa Mazowieckiego. Nasza firma to więcej niż tylko usługa taksówkarska – to pasja i zaangażowanie, które wkładamy w każdy przejazd, aby zapewnić Wam, naszym Klientom, najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Nasza ekipa to wyselekcjonowani profesjonaliści, którzy nie tylko znają miasto jak własną kieszeń, ale także rozumieją potrzeby osób, które decydują się na nasze usługi. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią Waszego dnia codziennego, ułatwiając dojazd do pracy, na spotkania czy w podróże.

Choć nie dzielimy się naszą historią, to każdy przejazd z nami pisze nowy rozdział. Nie potrzebujemy skomplikowanych misji czy wartości, by pokazać, że to, co robimy, robimy z pasją. Nasze działania mówią same za siebie – jesteśmy tutaj, by służyć Wam niezawodnością i profesjonalizmem.

Jako prywatny taksówkarz, rozumiemy unikalność każdego zlecenia i jesteśmy elastyczni, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie szybkiego transportu na stację kolejową, czy komfortowej podróży na lotnisko, możecie na nas liczyć.

W Natviol Łukasz Witkowski stawiamy na bezpośredni kontakt i osobiste podejście. Wierzymy, że to właśnie ludzie tworzą serce każdej usługi, a nasza załoga to serce Natviol. Dzięki temu, wybierając nas, wybieracie nie tylko przejazd, ale także doświadczenie, które pozostaje w pamięci.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj dla Was, w każdej podróży, każdego dnia.

Natviol Łukasz Witkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Natviol Łukasz Witkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Natviol Łukasz Witkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Natviol Łukasz Witkowski

Siedziba główna

Natviol Łukasz Witkowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Natviol Łukasz Witkowski - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta

    Natviol Łukasz Witkowski
    • 3 000-3 500 zł / mies.
    • Tomaszów Mazowiecki
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      • Aktywne, telefoniczne doradztwo w zakresie usług świadczonych przez firmę
      • Kompleksowa telefoniczna obsługa klienta
      • Odpowiadanie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami bądź oferowanymi przez firmę
      • Pomoc w rozwiązywaniu problemów i przyjmowanie ewentualnych reklamacji klientów
      • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem poprzez rzetelne i specjalistyczne doradztwo
      • Utrzymanie wysokiego poziomu usług oferowanych przez firmę
      • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z wytyczonymi standarda

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • Znajomość języka rosyjskiego, angielskiego na poziomie komunikatywnym
      • Umiejętność podejmowania inicjatywy w relacjach z Klientami
      • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
      • Zdolność szybkiego reagowania na potrzeby Klienta
      • Dbałość o satysfakcję Klientów
      • Doświadczenie na podobnym stanowisk

      Oferujemy

      To oferujemy

      • Umowę zlecenie od pierwszego dnia w naszym Zespole
      • Po okresie próbnym umowę o pracę
      • wynagrodzenie zasadnicze plus premię uzależnioną od wyników Twojej pracy
      • wsparcie kolegów z Zespołu
      • możliwość przystąpienia do programu multi sport , ubezpieczenia grupowego
      • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkoleni

Pracodawcy w Tomaszowie Mazowieckim