Czy to Twoja firma?

Stokrotka sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj, jestem Stokrotka – Twoje miejsce codziennych zakupów, gdzie tradycja polskiego handlu detalicznego łączy się z nowoczesnością. Od naszego powstania w 1994 roku w Lublinie, nieustannie rozwijamy się, by dostarczać Tobie, naszemu Kliencie, produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Nasza oferta to przede wszystkim bogactwo świeżości – mięso, drób, wędliny, pieczywo, owoce i warzywa, które codziennie dostarczamy na Twoje stoły. Nie zapominamy również o szerokim wyborze artykułów spożywczych, kosmetyków, chemii gospodarczej i alkoholi. Wszystko to, byś mógł zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy ponad 10 001 pracowników – to oni każdego dnia dbają o to, abyś był zadowolony z zakupów w Stokrotce. Jako część dynamicznie rozwijającej się grupy handlowej Maxima, korzystamy z nowoczesnych centrów dystrybucyjnych oraz sieci magazynów regionalnych, co pozwala nam na sprawną logistykę i dostępność produktów w całej Polsce.

Rozumiemy, jak ważna jest wygoda, dlatego stworzyliśmy aplikację mobilną "Nasza Stokrotka", która zyskała zaufanie ponad 2 milionów użytkowników. Dzięki niej, zakupy są jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Wspieramy również przedsiębiorców, oferując sprawdzone rozwiązania franczyzowe. Jesteśmy przekonani, że razem możemy więcej, dlatego dbamy o solidne partnerstwo w biznesie.

W Stokrotce każdy dzień to nowe możliwości i wyzwania, które podejmujemy z pasją. Zapraszamy Cię do bycia częścią naszej historii, która każdego dnia pisana jest z myślą o Tobie. Razem tworzymy Stokrotkę – miejsce, gdzie zakupy to czysta przyjemność.

Stokrotka sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Stokrotka sp. z o. o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stokrotka sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stokrotka sp. z o. o.

Siedziba główna

Stokrotka sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Stokrotka sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź
  4. Marki
  5. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Stokrotka sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Zastępca kierownika sklepu

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - zarządzanie zespołem
      - obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie podstawowe, znajomość języka polskiego na poziomie B1/B2, mile widziana książeczka Sanepid. Obowiązki: - zarządzanie zespołem - obsługa klienta [Kontakt: tel: 502 004 394; e-mail: praca@stokrotka.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie