Czy to Twoja firma?

ECOKAMYK Rafał Kamykowski praca

Woźniczna

Witaj, jestem ECOKAMYK, założona z pasji i zaangażowania Rafała Kamykowskiego. Nasza przygoda rozpoczęła się 5 stycznia 2023 roku w malowniczej Woźnicznej, gdzie z entuzjazmem podjęliśmy się misji dostarczania usług najwyższej jakości w zakresie naprawy i konserwacji urządzeń elektrycznych, instalacji elektrycznych oraz zagospodarowania terenów zieleni. Choć nasza działalność była krótka i zakończyła się 31 maja tego samego roku, każdego dnia dążyliśmy do tego, aby nasze usługi były synonimem rzetelności i profesjonalizmu.

Nasze usługi były skierowane do tych, którzy cenią sobie niezawodność, bezpieczeństwo i estetykę. Dzięki naszej ofercie, klienci mogli cieszyć się sprawnie działającymi urządzeniami elektrycznymi oraz pięknymi i funkcjonalnymi przestrzeniami zielonymi. W każdym projekcie, który realizowaliśmy, kładliśmy nacisk na precyzję i dbałość o szczegóły, bo wiemy, że to one decydują o końcowym sukcesie.

Mimo że nie dysponujemy informacjami pozwalającymi na przedstawienie pełnego obrazu naszej marki, w tym misji, wartości czy osiągnięć w dziedzinie innowacji, zawsze stawialiśmy na transparentność i otwartą komunikację z naszymi klientami. Naszym celem było zbudowanie trwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji z wykonanej pracy.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez ten krótki, ale intensywny okres działalności. Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się razem osiągnąć i mamy nadzieję, że nasze ścieżki jeszcze się skrzyżują w przyszłości.

ECOKAMYK Rafał Kamykowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ECOKAMYK Rafał Kamykowski

Praca alert - powiadomienia

Praca ECOKAMYK Rafał Kamykowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ECOKAMYK Rafał Kamykowski

Adres rejestrowy

ECOKAMYK Rafał Kamykowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ECOKAMYK Rafał Kamykowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Tarnów
  2. Kraków
  3. Katowice
  4. Rzeszów
  5. Warszawa
  6. Tuchów
  7. Lublin
  8. Pruszków
  9. Wrocław
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ECOKAMYK Rafał Kamykowski - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy (o)

    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      koszenie trawy, wycinka drzew, ich wywóz i porządkowanie terenu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, praca w okolicach Tarnowa od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00. Wynagrodzenie 3 500 zł brutto w okresie próbnym. Kontakt: "ECOKAMYK" Rafał Kamykowski, Woźniczna 72, 33-171 Pleśna, wcześniejszy kontakt telefoniczny 515 225 908, CV można przesyłać na adres e-mail: kamykk79@gmail.com.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w okresie próbnym
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną