Czy to Twoja firma?

RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ RehStab praca

Limanowa

Od ponad dwóch dekad nasza pasja i zaangażowanie w dziedzinie rehabilitacji zdrowotnej kształtują historię Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej RehStab, który z dumą prowadzę w malowniczej Limanowej. Nasza misja "NASZĄ MISJĄ JEST POMAGAĆ!" jest dla nas drogowskazem w codziennej pracy i inspiruje nas do ciągłego rozwoju naszych usług.

Specjalizujemy się w rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej, dziennych formach terapii oraz ambulatoryjnej fizjoterapii. Jesteśmy dumni, że jako jedyny ośrodek w Małopolsce posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na wybudzanie pacjentów ze śpiączki – to nasza wyjątkowa przewaga konkurencyjna i jednocześnie wielkie zobowiązanie.

W RehStab stawiamy na innowacyjność. Byliśmy pierwszymi w Polsce, którzy przeprowadzili testy rękawicy do stymulacji kory mózgowej, a nasz nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny spełnia najwyższe europejskie standardy. To połączenie profesjonalizmu i zaawansowanej technologii pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Zespół RehStab to około 30 wykwalifikowanych specjalistów, których praca przyczyniła się do zatrudnienia wielu osób z lokalnej społeczności. Jesteśmy zespołem, który każdego dnia dąży do tego, aby nasi pacjenci odzyskiwali sprawność i radość życia.

Nasze usługi rehabilitacyjne są dostępne zarówno w ramach NFZ, jak i na warunkach komercyjnych, co pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona pacjentów. Właścicielem i sercem firmy jestem ja, Rafał Stabrawa, i to moje osobiste zaangażowanie w każdy aspekt działalności jest gwarancją stabilności i ciągłości naszych usług.

W RehStab każdy pacjent jest dla nas ważny, a jego potrzeby i dobrostan są w centrum naszej uwagi. Zapraszamy do wspólnej podróży ku zdrowiu i pełni życia, gdzie profesjonalizm łączy się z empatią i indywidualnym podejściem do każdego, kto nas potrzebuje.

RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ RehStab najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ RehStab

Praca alert - powiadomienia

Praca RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ RehStab

  • Pielęgniarka ofpr/24/0764

    RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ RehStab
    • Limanowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ RehStab

Siedziba główna

RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ RehStab poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Limanowa
  3. Warszawa
  4. Gliwice
  5. Wrocław
  6. Rzeszów
  7. Nowy Sącz
  8. Bydgoszcz
  9. Jedrzejów
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ RehStab - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka ofpr/23/0035

    • Limanowa
    • Zakres obowiązków

      opieka pielęgniarska. Równoważny czas pracy - do 12 godzin, praca w godz. 7:00-19:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • Inne wymagania: aktualne prawo do wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki, wynagrodzenie zgodnie z ustawą, po okresie próbnym pracodawca deklaruje dalsze zatrudnien
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Limanowej