INVEST COMPLEX DEVELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GWIAZDOWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy to Twoja firma?

INVEST COMPLEX DEVELOPER sp. z o.o. GWIAZDOWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Garby

Jesteśmy Invest Complex, innowacyjnym twórcą przestrzeni mieszkalnych, który przekształca wizję nowoczesnego domu w rzeczywistość. Nasza działalność skupia się na budownictwie mieszkaniowym, gdzie z pasją tworzymy nie tylko domy, ale także wspólnoty. Jesteśmy dumni, że nasze projekty zaliczają się do jednych z największych inwestycji w województwie wielkopolskim, co świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku. Nasze lokale mieszkalne to więcej niż ściany i dach. To przemyślane przestrzenie, które łączą w sobie różnorodne powierzchnie użytkowe, od kompaktowych apartamentów po przestronne domy w zabudowie szeregowej. Każda nieruchomość jest zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnych użytkowników, z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak energooszczędne okna, panele fotowoltaiczne i ogrzewanie elektryczne, zapewniając komfort i efektywność energetyczną. Nasza architektura jest odzwierciedleniem minimalistycznego piękna, które harmonijnie współgra z otaczającą przyrodą. Lokalizacja naszych inwestycji to nasz dumny atut – tuż obok zabytkowej winnicy i parku dworskiego, co zapewnia niepowtarzalny klimat i dostęp do zieleni. Z myślą o pełnym komforcie naszych mieszkańców, tworzymy kompleksowe zaplecze handlowo-usługowe oraz infrastrukturę rekreacyjną, w tym boiska wielofunkcyjne, siłownię plenerową, miejsca do street workoutu oraz place zabaw dla najmłodszych. Rozumiemy, że zakup domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego. Oferujemy również możliwość indywidualnego projektowania wnętrz, aby każdy mógł stworzyć przestrzeń dopasowaną do swoich unikalnych potrzeb i stylu życia. W Invest Complex wierzymy, że nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do grona tych, którzy już teraz cieszą się życiem w przestrzeniach stworzonych z myślą o przyszłości. Razem możemy zbudować dom, który będzie Twoją przystanią na lata.

INVEST COMPLEX DEVELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GWIAZDOWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy INVEST COMPLEX DEVELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GWIAZDOWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INVEST COMPLEX DEVELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GWIAZDOWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Służbowy telefon
  • Świeża kawa z ekspresu

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa INVEST COMPLEX DEVELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GWIAZDOWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

INVEST COMPLEX DEVELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GWIAZDOWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Krotoszyn
  5. Swarzedz
  6. Kalisz
  7. Katowice
  8. Ostrów Mazowiecka
  9. Komorniki
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca INVEST COMPLEX DEVELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GWIAZDOWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno-biurowy

    • Zalasewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Zakres obowiązków

      • Pisanie maili do klientów;
      • Umawianie się z klientami na umowy deweloperskie, rezerwacyjne, lokatorskie, przeniesienia;
      • Przygotowaywanie umów deweloperskich, rezerwacyjnych, lokatorskich, przeniesienia;
      • Ustalanie z rejentem daty umów;
      • Kordynowanie zmian lokatorskich wraz z kierownikami budów;
      • Stała obługa klientów;
      • Rozmowy z urzędami;
      • Składanie różnego typu zamówień biurowych/dla klientów;
      • Odbieranie poczty;

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe lub licencjat;
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • Doskonała umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów;
      • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu i dynamika w działaniu;
      • Odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań;

      Oferujemy

      • Umowę o pracę;
      • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
      • Miłą atmosferę;
      • Elastyczny czas pracy;
      • Spotkania integracyjne;
      • Służbowy telefon do użytku prywatnego;
      • Brak dress code’u;
      • Kawa / herbata;
      • Parking dla pracowników;