Coffee Service Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Coffee Service sp. z o.o. praca

Sokołów

Coffee Service Sp. z o.o. ponad 31 lat jest liderem na rynku w branży opakowaniowej oraz produkcji i montażu szerokiej gamy maszyn, w tym linii pakujących, mieszających, mielących itp. Firma mając wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wykwalifikowanych pracowników, oferuje profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę. Dzięki temu posiada wielu klientów w Europie i na świecie.

Nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta, dlatego Coffee Service stale rozwija nowe technologie oraz wprowadza na rynek najnowocześniejsze produkty i usługi.

Coffee Service Sp. z o.o. jest liderem na rynku w obszarze produkcji opakowań. Dbając o środowisko naturalne firma wdrożyła i dynamicznie rozwija produkcję laminatów i opakowań BIOdegradowalnych. Rozwija również usługi w zakresie druku folii, usług laserowych (nacinania, perforowania i grawerowania folii i laminatów),oraz wykonywania gotowych opakowań.

W zakresie projektowania, produkcji i montażu maszyn firma Coffee Service opracowuje rozwiązania technologiczne dedykowane dla danego klienta, podnoszące jego efektywność i konkurencyjność na rynku, lub też pozwalające zmierzyć się z nowymi wyzwaniami rynkowymi lub technologicznymi.

Gwarantem jakości wyrobów jest wdrożony i certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania (ZSZ) zgodny z normami ISO 9001 i ISO 22000.

Wysiłki i inicjatywy kadry zarządzającej oraz pracowników Spółki są uhonorowane wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami. Firma Coffee Service wielokrotnie otrzymała tytuł Gazele Biznesu. Jest laureatem konkursu Dobra Firma Mazowsze 2020 (Najbardziej Efektywna Firma), a także kilkakrotnie zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za Innowacyjne opakowania BIOdegradowalne oraz automaty pakujące w gotowe opakowania.

Coffee Service Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika magazyn badania i rozwój logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Coffee Service Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Coffee Service Sp. z o.o.

Mapa Coffee Service Sp. z o.o.

Siedziba główna

Oddział Sokołów

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Coffee Service Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Chorzów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Coffee Service Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Mechanik - Pracownik produkcji/serwisu

    • Sokołów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • Montaż, uruchomienie i serwis maszyn (automaty pakujące, mieszarki, dozowniki, zgrzewarki itp.)
      • Miejsce pracy: Sokołów k/Janek praca poniedziałek-piątek 8-16, ewentualnie praca wyjazdowa w Polsce i za granicą

      Nasze wymagania

      • Znajomość zagadnień mechaniki ewentualnie automatyki lub elektryki
      • Umiejętność obsługi tokarki i frezarki
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Prawo jazdy kat. B
      • Mile widziane uprawnienia do 1kV

      To oferujemy

      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
      • Po okresie próbnym (1 miesiąc) umowę o pracę na pełny etat
      • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne

      Benefity

      • prywatna opieka medyczna
      • ubezpieczenie na życie
      • spotkania integracyjne
      • kawa / herbata
      • dofinansowanie wypoczynku

      O nas

      Coffee Service Sp. z o.o. od ponad 30 lat jest liderem na rynku w branży opakowaniowej oraz produkcji i montażu szerokiej gamy maszyn, w tym linii pakujących, mieszających, mielących itp. Firma mając wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wykwalifikowanych pracowników, oferuje profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę. Dzięki temu posiada wielu klientów w Europie i na świecie.

  • Specjalista / Specjalistka ds. zaopatrzenia i inwestycji

    • Warszawa

      • Obsługa procesu zakupowego
      • Kompletowanie dokumentów związanych z zakupem
      • Negocjowane cen i warunków handlowych z dostawcami
      • Pozyskiwanie alternatywnych dostawców
      • Organizowanie transportów krajowych oraz międzynarodowych
      • Dokonywanie odpraw celnych we współpracy z Agencją Celną
      • Tłumaczenie dokumentów na język angielski/polski
      • Monitorowanie dostaw (koszty, terminy, ceny, warunki)
      • Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi dostawcami w zakresie realizacji zamówień
      • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz
      • Współpraca z pozostałymi działami firmy
      • Aktualizacja cennika

      • Dobra znajomość pakietu MS Office
      • Mile widziane doświadczenie w pracy z programem Symfonia
      • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
      • Znajomość j. angielskiego
      • Mile widziane doświadczenie w pracy w działach zakupu/logistyki
      • Komunikatywność

      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
      • Praca w Warszawie (Ochota), ul. Niemcewicza 26, Pon.- Pt. 8-16
      • Po okresie próbnym (1 miesiąc) umowa o pracę
      • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wyjazdy integracyjne

      Benefity

      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • służbowy telefon do użytku prywatnego
      • brak dress code’u

      O nas

Pracodawcy w Sokołowie