Acresta Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Acresta sp. z o.o. praca

Warszawa
Acresta Sp. z o.o. to warszawska firma z branży zarządzania nieruchomościami, która dzięki prawie dwudziestoletniemu doświadczeniu, wypracowała pozycję lidera na lokalnym rynku. Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami mieszkalnymi, oferując usługi doradcze, audyt, przygotowywanie dokumentacji oraz wsparcie zgodne z RODO. Nasze działania charakteryzuje wysoki profesjonalizm, zaangażowanie i odpowiedzialność, co znajduje odzwierciedlenie w zaawansowanych narzędziach zarządzania i systematycznych szkoleniach. Zabezpieczenie naszych działań ubezpieczeniem na kwotę 4,7 mln zł oraz indywidualne podejście do każdego klienta, z ograniczeniem liczby obiektów przypadających na jednego opiekuna, to dowód na naszą elastyczność i życzliwość. Z kapitałem zakładowym 30.000,00 PLN, Acresta Sp. z o.o. jest stabilnym finansowo partnerem, który dzięki współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych, zapewnia swoim klientom nie tylko wysoką jakość usług, ale i konkurencyjną przewagę na rynku.
Acresta Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia nieruchomości administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Acresta Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Acresta Sp. z o.o.

Mapa Acresta Sp. z o.o.

Siedziba główna

Acresta Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Acresta Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Administrator - Zarządca nieruchomości - wspólnot mieszkaniowych

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      Rolą Opiekuna Wspólnoty, pełniącego w naszej firmie funkcję Zarządcy/Administratora nieruchomości, jest koordynowanie wszelkich procesów zachodzących we wspólnotach. Praca przy 3-4 dużych wspólnotach mieszkaniowych (po ok. 100-200 lokali).

      Zarządzanie nieruchomościami to przede wszystkim praca z ludźmi - właścicielami nieruchomości, jej użytkownikami oraz osobami opiekującymi się nimi.

      Zapewnienie właściwej komunikacji między nimi to główne zadanie Zarządcy.

      Musi on również zadbać o kwestie prawne, techniczne oraz finanse nieruchomości, a także zgrać ze sobą te wszystkie obszary.

      Jednak to świadomość, że pracujemy głównie dla ludzi, a dopiero później dla nieruchomości, pozwala nam z sukcesem spełniać oczekiwania naszych Klientów.

      Jeśli to rozumiesz i jesteś osobą posiadającą przynajmniej rok lub dwa lata doświadczenia, to jeżeli tylko zechcesz, nauczymy Cię naszego podejścia do zarządzania nieruchomościami, które już w ciągu 5 lat istnienia firmy pozwoliło zdobyć zaufanie prawie 5000 rodzin.

      Poszukujemy:

      - osób, które lubią zarządzanie nieruchomościami i z przyjemnością będą się nimi zajmować;

      - opiekunów wspólnot, którzy rozumieją nasze podejście do zarządzania nieruchomościami opisane powyżej i będą je stosować;

      - również zarządców nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, którzy są skłonni skonfrontować swoje doświadczenie z naszym podejściem ku zadowoleniu naszych Klientów;

      - osób, które chcą się uczyć nowych rzeczy, ale są też gotowi podzielić się z nami swoimi dobrymi praktykami z nami;

      - wszystkich zainteresowanych ideą turkusowych organizacji.

      Nasze wymagania

      • samodzielność,
      • dokładność,
      • samodyscyplina,
      • odpowiedzialność,
      • zaangażowanie.
      • dyspozycyjność,
      • znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office.
      • otwartość na stosowanie nowych technologii;
      • zdolność szybkiego uczenia się i umiejętności cierpliwego słuchania oraz pozytywnego podejścia do rozwiązywania konfliktów.

      To oferujemy

      • elastyczny, zadaniowy czas pracy w formie pracy stacjonarnej lub hybrydowej;
      • pracę w ciekawym zespole gwarantującym rozwój wiedzy i umiejętności;
      • nowoczesny sprzęt do pracy;
      • współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej;
      • szeroko pojętą pomoc w założeniu lub prowadzeniu działalności gospodarczej (do 30 pełnopłatnych dni bez świadczenia usługi oraz pomoc w organizacji indywidualnego systemu emerytalnego);
      • udział w rozwoju firmy – możliwość szybkiego awansu;
      • progresywne wynagrodzenie uzależnione od ilości pracy w granicach 5 – 10 tys. zł. netto na fakturze;
      • prywatną opiekę medyczną,
      • istotne dofinansowanie do karty multisport.

      Benefity

      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • elastyczny czas pracy
      • spotkania integracyjne
      • służbowy telefon do użytku prywatnego
      • kawa / herbata
      • paczki świąteczne

      O nas

      Acresta Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem usług w zakresie zarządzania nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych. Dzięki wdrożeniu procedur obsługi Klienta i standardów świadczenia usług jest stabilnym podmiotem gwarantującym Klientom poczucie bezpieczeństwa i wysoki standard obsługi.

      Domeną firmy jest obsługa wspólnot mieszkaniowych o wielkości ok. 100-300 lokali oraz budynków znajdujących się w okresie rękojmi i gwarancji udzielonej przez dewelopera. Firma świadczy usługi na zasadzie zarządu powierzonego oraz zleconego (działanie na rzecz zarządu właścicielskiego). Oferujemy również samodzielną obsługę księgową (bez administracji) na potrzeby wspólnot mieszkaniowych każdej wielkości.

      Nasze wartości:

      • uczciwość i szczerość;

      • przyjazne nastawienie;

      • interes Klienta na pierwszym miejscu;

      • satysfakcja z dobrze wykonanej pracy i zadowolenie tych, którym pomagamy;

      • budowanie długotrwałych relacji.

      Czego możesz się u nas nauczyć?

      • rozumienia potrzeb właścicieli nieruchomości;

      • współpracy z ludźmi;

      • skutecznej komunikacji;

      • umiejętności rozwiązywania problemów;

      • podejścia „nie ma rzeczy niemożliwych”.

Pracodawcy w Warszawie