Czy to Twoja firma?

BEATA GREB praca

Świdnik

Witaj, jestem BEATA GREB i z przyjemnością zapraszam Cię do poznania mojej działalności, która kwitnie w sercu malowniczego Świdnika. Moja firma to przede wszystkim pasja i zaangażowanie w świadczenie usług z zakresu ubezpieczeń. Z dumą reprezentuję produkty ubezpieczeniowe kilkunastu renomowanych towarzystw i firm ubezpieczeniowych, oferując moim klientom szeroki wachlarz możliwości zabezpieczenia ich przyszłości finansowej oraz zdrowotnej.

Choć mogę nie podzielić się z Tobą pełną historią mojej firmy czy szczegółami dotyczącymi jej pozycji rynkowej, chcę, abyś wiedział, że każdego dnia stawiam na profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Doradztwo w zakresie ubezpieczeń to nie tylko moja praca, ale również misja, w której skupiam się na potrzebach i oczekiwaniach tych, którzy zdecydują się zaufać mojej wiedzy i doświadczeniu.

W mojej ofercie znajdziesz rozwiązania dostosowane do Twojego życia, Twoich planów i marzeń. Bez względu na to, czy szukasz ochrony na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, czy też chcesz zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny, jestem tutaj, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Podchodzę do każdego klienta z empatią i zrozumieniem, bo wiem, że każda sytuacja życiowa jest inna i wymaga spersonalizowanego podejścia. Wierzę, że zaufanie, które buduję z moimi klientami, jest fundamentem trwałych relacji i satysfakcji z wyboru moich usług.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy, w której razem możemy przeanalizować Twoje potrzeby i dobrać ubezpieczenie, które będzie dla Ciebie najlepsze. Razem stworzymy plan, który da Ci spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie Twojego życia.

BEATA GREB najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy BEATA GREB

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BEATA GREB

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa BEATA GREB

Siedziba główna

BEATA GREB poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
BEATA GREB
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Łódź
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca BEATA GREB - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    BEATA GREB
    • 5 000-10 000 zł / mies.
    • Lublin
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie klientów

      • Spotkania handlowe z klientami

      • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

      • Realizacja planów sprzedażowych w ramach trzech linii produktowych: ubezpieczenia zdrowotne, indywidualne oraz grupowe

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • Minimum średnie wykształcenie

      • Miła aparycja

      • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe

      • Prawo jazdy kat. B

      • Samodzielność i przedsiębiorczość

      • Gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej

      Oferujemy

      • 3 stopniowy system wynagradzania ( podstawa, prowizja i premia kwartalna)

      • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

      • szeroki wachlarz szkoleń

      • szkolenie wdrożeniowe

      • benefity

Pracodawcy w Świdniku