Czy to Twoja firma?

BIBP sp. z o.o. praca

Zator

produkcja opakowań z papieru i tektury

BIBP sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia produkcja / przemysł

Oferty pracy BIBP sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIBP sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIBP sp. z o.o.

Siedziba główna

BIBP sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIBP sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Lider ds. Kontroli Jakości

    BIBP sp. z o.o.
    • Zator
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Bibp Sp. z o.o. w Zatorze jest wiodącym producentem nowoczesnych opakowań typu bag in box. Nasze produkty dostarczamy do liczących się producentów w kraju i na świecie. Skupiamy się na dostarczaniu niezawodnych opakowań i dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi partnerami. Działamy z dużym zaangażowaniem i poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu.

      Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Lider ds. Kontroli Jakości

      Informujemy, że Administratorem danych jest Bibp Sp. z o.o. ul. S. Staszica 19, 32-640 Zator. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

      Zakres obowiązków

      • Nadzór i weryfikacja parametrów jakościowych
      • Tworzenie procedur i instrukcji w dziale jakościowym
      • Badanie i aktualizowanie procedur względem norm krajowych i europejskich
      • Sporządzanie, kontrola i uzupełnianie dokumentacji jakościowej
      • Realizowanie projektów własnych, kompatybilnych z celami firmy
      • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań
      • Zarządzanie zespołem jakościowym

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane: technologia żywności, chemia, inżyniera produkcji, towaroznawstwo)
      • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym lub analogicznym stanowisku
      • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym
      • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
      • Obsługa komputera oraz pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym
      • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
      • Posiadasz umiejętność egzekwowania oraz przestrzegania ustaleń
      • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
      • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej (dodatkowy atut)
      • Ważne badania Sanitarno-Epidemiologiczne (dodatkowy atut)

      Oferujemy

      • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy (praca od zaraz)
      • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku (umowa o pracę)
      • Konkurencyjne wynagrodzenie
      • Możliwość rozwoju zawodowego (dostęp do szkoleń)
      • Przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją
      • Elastyczne godziny pracy (do ustalenia- pomiędzy 7:00 a 17:00)
      • Niezbędne narzędzia pracy: laptop i telefon służbowy
      • Spotkania i wyjazdy integracyjne
      • Owocowe poniedziałki
      • Wspólne celebrowanie sukcesów

Pracodawcy w Zatorze