Czy to Twoja firma?

InVilla Nieruchomości praca

Sopot

Witaj w InVilla Nieruchomości, miejscu, gdzie pasja do nieruchomości przeplata się z dążeniem do doskonałości. Nasza historia zaczyna się w malowniczym Sopocie, gdzie zrodziła się nasza wizja stworzenia marki, która będzie synonimem luksusu i jakości w świecie nieruchomości premium.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom nie tylko sprzedaż, zakup czy wynajem wyjątkowych nieruchomości, ale również pomoc w poszukiwaniu wymarzonych miejsc na całym świecie, w szczególności w urokliwej Hiszpanii. Nasza misja to zapewnienie usług najwyższej klasy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Rozumiemy, że każda transakcja to osobista historia naszych klientów, dlatego przywiązujemy wielką wagę do indywidualnego podejścia. Każdy etap współpracy jest dla nas równie ważny – od wnikliwej weryfikacji potrzeb i oczekiwań, przez dogłębną analizę stanu prawnego nieruchomości, aż po oszacowanie jej wartości. Wierzymy, że profesjonalna sesja zdjęciowa i skuteczne działania marketingowe to klucz do prezentacji nieruchomości w najlepszym świetle.

Nasza specjalność to rynek nieruchomości premium, gdzie dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości branży, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wyjątkowe okazje i warunki. W InVilla Nieruchomości z pasją prowadzimy negocjacje i dbamy o każdy detal, aby finalizacja transakcji była dla naszych klientów momentem prawdziwej satysfakcji.

Jesteśmy przekonani, że nasza pozycja na rynku to wynik ciężkiej pracy, zaangażowania i nieustannego poszukiwania innowacji. Dążymy do tego, aby każda współpraca z nami była nie tylko transakcją, ale przede wszystkim pozytywnym doświadczeniem, które zostawi po sobie trwały ślad.

Zapraszamy do świata InVilla Nieruchomości, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a marzenia o idealnym domu stają się rzeczywistością.

Oferty pracy InVilla Nieruchomości

Praca alert - powiadomienia

Praca InVilla Nieruchomości

Mapa InVilla Nieruchomości

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
InVilla Nieruchomości
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lomianki
  4. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca InVilla Nieruchomości - oferty archiwalne

  • Dołącz do zespołu najlepszych doradców d.s. nieruchomości w Polsce

    • Warszawa
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Renomowane biuro nieruchomości INVILLA poszukuje doświadczonych Pośredników d.s. obrotu nieruchomościami. Aktualnie funkcjonujemy w 4 oddziałach - Warszawie przy ul. Wiejskiej 21, Sopocie, Gdańsku i Gdyni. Jeśli jesteś osobą świetnie radzącą sobie w dynamicznym środowisku i chcesz rozwijać swoją karierę w branży nieruchomości, to ta praca jest zdecydowanie dla Ciebie.

      Zakres obowiązków

      • przeprowadzanie analizy rynku nieruchomości w celu ustalenia ceny sprzedaży lub wynajmu,
      • aktywna promocja nieruchomości poprzez przygotowanie i publikację ofert na różnych platformach i serwisach,
      • zbieranie i analiza dokumentów dotyczących nieruchomości, takich jak umowy, decyzje administracyjne, plany zagospodarowania terenu itp.,
      • organizowanie i prowadzenie spotkań i prezentacji z potencjalnymi klientami w celu przedstawienia nieruchomości oraz omówienia warunków transakcji,
      • negocjowanie warunków umów sprzedaży lub najmu nieruchomości między sprzedawcami/najemcami a nabywcami,
      • zapewnianie wsparcia klientom w procesie uzyskiwania wszelkich niezbędnych dokumentów oraz formalnościach związanych z transakcją,
      • monitorowanie rynku nieruchomości w celu śledzenia zmian w cenach, trendach sprzedaży i wynajmu oraz prowadzenie analiz konkurencji,
      • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami w celu pozyskiwania powtarzających się transakcji i rekomendacji,
      • dbałość o przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych i etycznych związanych z działalnością w branży nieruchomości,
      • uczestnictwo w szkoleniach i kursach w celu aktualizacji wiedzy na temat rynku nieruchomości i technik sprzedażowych.

      Wymagania

      - minimum roczne doświadczenie w branży,

      - zaanagażowanie,

      - doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole,

      - zorientowanie na klienta i wysoka kultura osobista,

      - podstawowa znajomość mediów społecznościowych oraz marketingu będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku nieruchomości,

      - możliwość rozwoju zawodowego w branży nieruchomości oraz marketingu,

      - przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu, składającego się z ponad 30 doświadczonych doradców,

      - promocję marki osobistej w social mediach przez realizację filmów promujących Agenta, sesje wizerunkowe, kampanie billboardowe i inne nieszablonowe działania marketingowe,

      - atrakcyjne wynagrodzenie,

      - miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji - w samym centrum Warszawy, przy ulicy Wiejskiej 21,

      - nielimitowane zarobki prowizyjne, zależne od osiąganych wyników - to Ty decydujesz o tym, ile pracy chcesz wykonać, by osiągnąć swój próg finansowy,

      - benefity za zrealizowane transakcje,

      - szkolenia z dziedziny prawa i marketingu, prowadzone przez najlepszych specjalistów w Polsce,

      - możliwość rozwoju (sprzedajemy nieruchomości nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii i Dubaju, zajmujemy się także obsługą najmu krótkoterminowego pod naszą drugą marką VENTI i planujemy kolejne projekty, mające na celu rozbudowanie firmy).

Pracodawcy w Sopocie