ATCP / AirTAC Polska

Czy to Twoja firma?

ATCP / AirTAC Polska praca

Wodzisław Śląski

Jesteśmy ATCP sp. z o.o., dumni dystrybutorzy AirTAC w Polsce, z siedzibą w sercu Wodzisławia Śląskiego. Nasza przygoda z automatyką przemysłową rozpoczęła się w 2014 roku, ale korzenie naszej marki sięgają 1988 roku na Tajwanie, gdzie AirTAC zaczęło swoją działalność jako lider w produkcji pneumatyki.

Naszym głównym celem jest dostarczanie produktów, które są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę komponentów pneumatycznych – od zaworów pneumatycznych, elektrozaworów, przez przygotowanie powietrza, siłowniki, chwytaki, aż po złącza wtykowe i przewody pneumatyczne. Każdy produkt jest wynikiem naszego zaangażowania w innowacje i ciągły rozwój technologiczny.

Jako część globalnej marki AirTAC, jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności i z tego, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości. To zaangażowanie w doskonałość pozwala nam utrzymać pozycję lidera na rynku i oferować rozwiązania, które nie tylko są niezawodne, ale także konkurencyjne cenowo.

W ATCP zespół liczący 2-10 wykwalifikowanych pracowników jest zawsze gotowy, aby wspierać Cię technicznie i doradzać w wyborze najlepszych rozwiązań. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i "szyte na miarę" – to nasza przewaga konkurencyjna.

Jesteśmy przekonani, że nasze wartości – bezkompromisowa jakość, ciągły rozwój, dopasowanie do potrzeb klienta i konkurencyjne ceny – są fundamentem, na którym budujemy trwałe relacje z naszymi partnerami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali ATCP i AirTAC. Razem możemy tworzyć przyszłość automatyki przemysłowej.

ATCP / AirTAC Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ATCP / AirTAC Polska

Praca alert - powiadomienia

Praca ATCP / AirTAC Polska

  • Doradca techniczno - handlowy

    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    Polecana
    Wygasa

Mapa ATCP / AirTAC Polska

Siedziba główna

Praca ATCP / AirTAC Polska - oferty archiwalne

    • Śląskie
    • JEŻELI:

      • świetnie komunikujesz się z ludźmi?
      • rozmowy handlowe to Twój żywioł?
      • swoją konsekwencją i systematyczną pracą osiągasz wyznaczone cele?
      • cenisz sobie profesjonalizm i rozwój?
      • chcesz dołączyć do ludzi z pasją i zaangażowaniem?
      • jesteś gotowy/-a do realizacji wyzwania, jakim jest współtworzenie naszej firmy?

      Dołącz do naszego zespołu jako Doradca Techniczno-Handlowy.

      Zakres obowiązków

      • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
      • obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów
      • przygotowywanie ofert handlowych
      • doradztwo techniczne oraz negocjacje handlowe
      • realizacja założonych planów sprzedażowych
      • dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów.

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne
      • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym w branży przemysłowej, sprzedaży produktów, rozwiązań dla zakładów produkcyjnych
      • czynne prawo jazdy kategorii B
      • zdolność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
      • umiejętności negocjacyjne
      • zaangażowanie, otwartość na pozyskiwanie wiedzy i rozwijanie umiejętności
      • samodzielność, dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub umowa współpracy)
      • konkurencyjne wynagrodzenie
      • wsparcie przełożonego oraz doświadczonych pracowników zespołu
      • wsparcie specjalistów firmy w zakresie kwestii technicznych
      • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dopasowany do potrzeb kandydata
      • samochód służbowy (możliwość użytkowania do celów prywatnych)
      • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
      • możliwość skorzystania z pakietów medycznych (po okresie próbnym).

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim