BAFA Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BAFA sp. z o.o. praca

Konstantynów Łódzki

Producen opakowań kartonowych, reklama, druk

BAFA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BAFA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BAFA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BAFA Sp. z o.o.

Siedziba główna w Konstantynowie Łódzkim

Praca BAFA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Koordynator produkcji - technolog

    • Konstantynów Łódzki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 6 850-7 730 zł / mies.
    • Producent opakowań premium typu Rigid-Box poszukuje kandydata na stanowisko koordynatora produkcji - technologa.

      Zakres obowiązków

      • kontrola nad przebiegiem i kolejnością prac związanych z produkcją pudełek
      • weryfikacja jakości surowców i dostarczanych komponentów
      • zamawianie surowców
      • weryfikacja plików graficznych pod kątem technologi i przygotowalni do produkcji
      • kontrola jakości produkcji

      Wymagania

      • doświadczenie w branży poligraficznej w zakresie druku offsetowego, przygotowalni do druku, sposoby obróbki kartonu i tektur litych oraz falistych
      • wiedza w zakresie technologi produkcji opakowań kartonowych,
      • znajomość obsługi programów graficznych Corel Draw lub Adobe Ilustrator
      • biegła obsługa komputera w środowisku Microsoft Windows wraz z Excel
      • dokładność i umiejętność planowania oraz analitycznego sposobu myślenia

      Oferujemy

      • pracę na pełnym etacie z atrakcyjnym wynagrodzeniem wzbogaconym o system premiowania
      • dobre warunki pracy w otoczeniu zaangażowanych ludzi
      • praca w Konstantynowie Łódzkim na granicy pomiędzy Konstantynowem a Łodzią

Pracodawcy w Konstantynowie Łódzkim