Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK praca

Zielona Góra

W sercu Zielonej Góry, w malowniczym województwie lubuskim, rozkwita nasza pasja do łączenia ludzi - "Pawluk" Zakład Usługowy Krzysztof Pawluk. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią codziennego życia naszych klientów, dostarczając im najnowocześniejsze rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasza oferta to przede wszystkim szybki i niezawodny internet światłowodowy, który gwarantuje płynność połączenia w każdym zakątku domu czy biura. Rozumiemy, jak ważna jest rozrywka, dlatego proponujemy cyfrową telewizję z pakietem kanałów, które zadowolą każdego miłośnika filmów, seriali czy sportu, a nasz dekoder 4K zapewnia obraz najwyższej jakości.

Komunikacja to podstawa, dlatego w naszym portfolio znajdziecie Państwo również oferty telefonii mobilnej i stacjonarnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnego, dynamicznego życia. Ponadto, z myślą o wygodzie naszych użytkowników, stworzyliśmy aplikację JAMBOX go!, która umożliwia zarządzanie usługami z poziomu smartfona.

Innowacja to słowo, które nas nieustannie napędza. Dlatego z dumą oferujemy naszym klientom bezpłatne Wi-Fi 6, które stanowi przyszłość bezprzewodowego dostępu do internetu, zapewniając jeszcze większą szybkość i stabilność połączenia.

W "Pawluk" Zakład Usługowy Krzysztof Pawluk zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie naszych klientów. Nasza infolinia jest gotowa służyć pomocą w każdej sytuacji, a zgłoszenia problemów technicznych są dla nas priorytetem, abyście Państwo mogli cieszyć się nieprzerwanym dostępem do naszych usług.

Choć nie możemy podzielić się z Państwem naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszych wartości i misji, to codziennie pracujemy na to, by nasze działania mówiły same za siebie. Jesteśmy tu, aby łączyć, ułatwiać i ubogacać życie w cyfrowym świecie. Zapraszamy do doświadczenia jakości i innowacyjności, które są wizytówką "Pawluk" Zakład Usługowy Krzysztof Pawluk.

ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż it (informatyka) budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK

Siedziba główna

ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zielona Góra
  2. Bydgoszcz
  3. Gorzów Wielkopolski
  4. Jelenia Góra
  5. Poznań
  6. Warszawa
  7. Żywiec
  8. Bielsko-Biała
  9. Mosina
  10. Slupca

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK - oferty archiwalne

  • Spawacz światłowodów

    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pracownik odpowiadać będzie za montaż i utrzymanie kabli światłowodowych (spawanie światłowodów)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie, wymagane prawo jazdy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych

    • 5 600 zł / mies.

      pracownik odpowiadać będzie za montaż i utrzymanie kab;li światłowodowych (spzwanie światłowodów)

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Zielonej Górze