Czy to Twoja firma?

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu praca

Zabrze

Od momentu naszego powstania w sierpniu 1984 roku, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu nieustannie dąży do bycia synonimem nadziei i zaufania dla pacjentów zmagających się z chorobami serca. Nasza misja "Jesteśmy, aby ratować, leczyć, dawać nadzieję..." jest dla nas nie tylko dewizą, ale codzienną praktyką, którą realizujemy dzięki zaangażowaniu i pasji naszego zespołu.

Jako wiodący ośrodek kardiologiczno-kardiochirurgiczny, jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera, którą potwierdzają rankingi polskich szpitali. Nasze usługi medyczne obejmują szeroki zakres specjalistycznej diagnostyki i terapii chorób serca, płuc i naczyń u dorosłych i dzieci. Dzięki nowatorskim metodom leczenia, nowoczesnemu sprzętowi medycznemu oraz sali hybrydowej, jesteśmy w stanie zapewnić opiekę na najwyższym poziomie.

Innowacja i jakość to dla nas nie tylko słowa – to fundamenty, na których budujemy naszą codzienną pracę. Certyfikaty Akredytacyjne przyznane nam w latach 2014 i 2017 są świadectwem naszego zaangażowania w bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać nawet największym wyzwaniom medycznym.

Finansowanie naszej działalności jest zróżnicowane i obejmuje fundusze unijne, środki własne, wsparcie Ministerstwa Zdrowia oraz hojność Sponsorów. To połączenie pozwala nam na ciągły rozwój i inwestycje w przyszłość medycyny.

Jesteśmy dumni z naszego potencjału naukowego i medycznego, a współpraca z Śląskim Uniwersytetem Medycznym umożliwia nam prowadzenie badań i szkoleń na najwyższym poziomie. Nasza dobrze zorganizowana baza kliniczna spełnia europejskie standardy, co stanowi o naszej konkurencyjnej przewadze.

W Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu każdy dzień to nowa możliwość, aby ratować życie, leczyć i dawać nadzieję. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy nam zaufali. Razem tworzymy przyszłość kardiologii.

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Zabrze
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Zabrze
  3. Kraków
  4. Racibórz
  5. Ruda Śląska
  6. Warszawa
  7. Bielsko-Biała
  8. Kielce

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. bhp

    • Zabrze
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk pracy, na których są zatrudnione kobiety w ciąży lub karmiące dziecko piersią, młodociani, niepełnosprawni, pracownicy wykonujące pracę zmianową, w tym pracujący w nocy oraz osoby fizyczne wykonujące pracę na innej podstawie niż stosunek pracy w zakładzie pracy lub w miejscu wyznaczonym przez pracodawcę,
      - bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń,
      - sporządzanie i przedstawianie pracodawcy, co najmniej raz w roku, okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy,
      - udział w opracowaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz przedstawianie propozycji dotyczących uwzględnienia w tych planach rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,
      - udział w ocenie założeń i dokumentacji dotyczących modernizacji zakładu pracy albo jego części, a także nowych inwestycji oraz zgłaszanie wniosków dotyczących uwzględnienia wymagań bezpieczństwa i higieny pracy w tych założeniach i dokumentacji,
      - udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych albo ich części, w których przewiduje się pomieszczenia pracy urządzeń produkcyjnych oraz innych urządzeń mających wpływ na warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników,
      - zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach pracy,
      - przedstawianie pracodawcy wniosków dotyczących zachowania ergonomii na stanowisku pracy,
      - udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w ustalaniu zadań osób kierujących pracownikami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
      - opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy,
      - udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków,
      - prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby, a także przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowaiaw środowisku pracy,
      - doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
      - udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiążę się z wykonywaną pracą,
      - doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia lub warunki uciążliwe oraz doboru najwłaściwszych środków ochrony zbiorowej i indywidualnej,
      - współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi oraz osobami, w szczególności w zakresie organizowania i zapewnienia odpowiedniego poziomu szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zapewnienie właściwej adaptacji zawodowej nowo zatrudnionych pracowników,
      - współpraca z laboratoriami upoważnionymi, zgodnie z odrębnymi przepisami, do dokonywania badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia lub warunków uciążliwych, występujących w środowisku pracy, w zakresie organizowania tych badań i pomiarów oraz sposobów ochrony pracowników przed tymi czynnikami lub warunkami,
      - współdziałanie z lekarzem sprwującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami, w szczególności przy organizowaniu okresowych badań lekarskich pracowników,
      - współdziałanie z zakładowymi organizacjami związkowymi przy: podejmowaniu przez nie działań mających na celu przestrzeganie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, w trybie i zakresie ustalonym w odrębnych przepisach, podejmowanych przez pracodawcę przedsięwzięciach mających na celu poprawę warunków pracy,
      - uczestniczenie w konsultacjach w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także w pracach komisji ds. bezpieczeństwa i higieny pracy oraz innych zakładowych komisji zajmujących się problematyką bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym zapobieganiem chorobom zawodowym i wypadkom przy pracy,
      - inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
      • Inne wymagania: wyższe wykształcenie o specjalności "bezpieczeństwo i higiena pracy" lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, aktualne szkolenie okresowe bhp dla pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy i osób wykonujących zadania tej służby, przygotowanie pedagogiczne do prowadzenia szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa o higieny pracy, z doświadczeniem zawodowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: od 4000zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zabrzu