Czy to Twoja firma?

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI praca

Darłowo

Witajcie w Ośrodku Wypoczynkowym "Górnik", gdzie tradycja gościnności splata się z komfortem i relaksem. Nasz ośrodek, położony w malowniczym Darłówku, to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną odpocząć od codzienności i cieszyć się chwilą blisko natury.

Jako "Górnik", jesteśmy dumni z naszej lokalizacji, która zdobyła uznanie wśród naszych Gości – ocenili ją na imponujące 9,1 punktów. To właśnie tutaj, otoczeni sosnowymi lasami i świeżym morskim powietrzem, oferujemy Wam pełen zakres usług, które sprawią, że Wasz wypoczynek będzie niezapomniany.

Nasze pokoje gościnne są przytulne i komfortowo wyposażone, zapewniając idealne warunki do odpoczynku po dniu pełnym wrażeń. Oferujemy również pełne wyżywienie, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy kolorowy plac zabaw, a dla dorosłych – możliwość relaksu przy grillu lub w ogrodzie.

Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo i komfort to podstawa udanego wypoczynku, dlatego nasz ośrodek wyposażony jest w monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Dbamy również o potrzeby naszych Gości palących, oferując wydzieloną część przeznaczoną dla nich.

Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią czy zdefiniowanymi wartościami, to nasza misja wyłania się z codziennego zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości usług. Jesteśmy przekonani, że to właśnie nasza gościnność, dbałość o szczegóły i osobiste podejście do każdego Gościa sprawiają, że "Górnik" to więcej niż ośrodek wypoczynkowy – to miejsce, do którego chce się wracać.

Serdecznie zapraszamy do Darłówka, byście sami przekonali się o wyjątkowości naszego ośrodka. Niech "Górnik" stanie się Waszym drugim domem, gdzie każdy dzień jest obietnicą nowych, pięknych wspomnień.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI

  • Pomoc kuchenna

    OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI
    • Darłowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Pokojowa

    • Darłowo
    Dodana
  • Kucharz

    • Darłowo
    Dodana
  • Konserwator

    • Darłowo
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Słupsk
  3. Szczecin
  4. Warszawa
  5. Łódź
  6. Bielsko-Biała
  7. Jelenia Góra
  8. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    • Darłowo
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie w czystości pokoi i pomieszczeń ogólnego przeznaczenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Darłowie