Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko praca

Dębno

W sercu malowniczego Dębna, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków, znajduje się miejsce, gdzie każdy dzień jest przygodą pełną odkryć – to nasze Niepubliczne PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią społeczności lokalnej, oferując najmłodszym mieszkańcom nie tylko edukację, ale także radość i bezpieczeństwo.

Nasze przedszkole to nie tylko budynek, to przestrzeń, gdzie wartości takie jak dobro i bezpieczeństwo dzieci są nie tylko słowami, ale przede wszystkim codzienną praktyką. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni czuli się u nas jak w drugim domu – miejscu, w którym mogą bezpiecznie rozwijać swoje pasje i talenty.

Oferujemy bogaty program edukacyjny, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka. Nasze zajęcia są tak zaplanowane, aby wspierać wszechstronny rozwój maluchów – zarówno w sferze intelektualnej, jak i emocjonalnej. Z wielką radością obserwujemy, jak nasze przedszkolaki rosną, uczą się nowych rzeczy i przeżywają swoje małe, wielkie sukcesy.

Nie zapominamy także o magii dzieciństwa – organizujemy różnorodne wydarzenia okolicznościowe i świąteczne, które na długo zostają w pamięci dzieci. Te uroczystości to czas, kiedy wspólnie świętujemy, bawimy się i tworzymy niezapomniane wspomnienia.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w zapewnienie bezpiecznego środowiska dla dzieci, potwierdzone stosowaniem Standardów Ochrony Małoletnich, jest tym, co wyróżnia nas na tle innych placówek. Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się u nas szczęśliwe, bezpieczne i doceniane.

W naszym przedszkolu każdy dzień to nowa strona do napisania w księdze dzieciństwa. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tej historii, gdzie każde dziecko jest bohaterem, a edukacja to pasjonująca podróż pełna przyjaźni, miłości i wzajemnego szacunku.

PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Technik RTG

    Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna PUM SP. Z O.O.
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko

Siedziba główna

PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Dębno
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych ucznów w celu określenia przyczyn niepowodzeń edukacyjnych oraz wspieranie mocnych stron uczniów, diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych oraz wspieranie rozwoju uczniów, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 550 - 1 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • 1 500-1 700 zł / mies.
    • Dębno

      1. Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia przyczyn niepowodzeń edukacyjnych oraz wspieranie mocnych stron uczniów
      2. Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych oraz wspieranie rozwoju uczniów
      3. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 500 - 1 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona od stażu pracy oraz stopnia awansu zawodowego

Pracodawcy w Dębnie