Termix S.C

Czy to Twoja firma?

Termix S.C praca

Bielsko-Biała

Termix S.C Jerzy Kozłowski, Rafał Rauer

Nasza firma  powstała w 2003 roku. Jako młody mobilny zespół poparty doświadczeniem pracowników dawnych ośrodków badawczo rozwojowych mających wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu oraz modernizacji procesów produkcyjnych.

Termix S.C najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konstruktor Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Termix S.C

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Termix S.C

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Termix S.C

Termix Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K

Praca Termix S.C - oferty archiwalne

  • Młodszy konstruktor maszyn

    Termix S.C
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Termix to biuro konstrukcyjno-kooperacyjne, prototypownia oraz warsztat obróbki metali i tworzyw. Projektujemy i wykonujemy automatyczne stanowiska kontrolne, montażowe i produkcyjne.Z uwagi na stale rozwijające się działy inżynierów, mechaników, elektryków i automatyków obecnie do pracy przyjmujemy zarówno osoby wykwalifikowane tzw. ekspertów, jak i osoby chcące zdobyć doświadczenie

      Zapraszamy do udziału w naszym procesie rekrutacyjnym!

      Zakres obowiązków

      • Projektowanie maszyn i urządzeń w oparciu o wymagania i specyfikacje projektu.
      • Przygotowywanie modeli urządzeń 3D, dokumentacji wykonawczej 2D oraz dokumentacji towarzyszącej BOM (Bill of Materials), Instrukcje Obsługi itp.
      • Tworzenie koncepcji,wykonywanie obliczeń, oraz dobór komponentów.
      • Optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań.
      • Aktywna współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów nadzór nad realizacją własnych projektów.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne(ukończone lub w trakcie).
      • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
      • Umiejętność korzystania z oprogramowania do projektowania 3D (preferowany Autodesk Inventor) oraz 2D (AutoCad).
      • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją i programami konstrukcyjnymi
      • Umiejętność pracy w zespole, konsekwencja w realizacji zadań,dokładność oraz kreatywność.
      • Prawojazdy kat. " B"

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
      • Możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego.
      • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pracodawcy w Bielsku-Białej