Czy to Twoja firma?

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNA OAZA praca

Słupsk

W sercu malowniczego Słupska, zaledwie trzy kilometry od jego tętniącego życiem centrum, znajduje się miejsce, które od 1954 roku jest bezpieczną przystanią dla osób starszych oraz przewlekle chorych – Dom Pomocy Społecznej „Leśna Oaza”. Jesteśmy dumni, że możemy być jedynym w regionie miejskim ośrodkiem, który oferuje tak kompleksową opiekę i wsparcie.

Nasza misja jest jasna i niezmienna od lat – zapewniamy naszym mieszkańcom warunki do życia pełnego godności i bezpieczeństwa, dbamy o ich intymność, wspieramy w codziennych wyzwaniach i staramy się podtrzymywać ich aktywność życiową. Wierzymy, że każdy zasługuje na szacunek i troskę, a nasze działania codziennie to potwierdzają.

W „Leśnej Oazie” oferujemy nie tylko stały pobyt, ale i całościową opiekę, która obejmuje usługi medyczne, rehabilitacyjne oraz terapię zajęciową. Nasze obiekty są przystosowane do potrzeb naszych mieszkańców – posiadamy świetlicę, stołówkę, pokoje dziennego pobytu, czytelnię, a także pomieszczenia do rehabilitacji i terapii. Dbamy o to, aby każdy mógł czuć się u nas jak w domu.

Jesteśmy szczególnie dumni z naszej lokalizacji – otoczenie domków jednorodzinnych i bliskość miejskiego lasku tworzą atmosferę spokoju i harmonii. Nasz 2,5-hektarowy park, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, jest idealnym miejscem do spacerów i wypoczynku na łonie natury.

W „Leśnej Oazie” każdy dzień to nowa możliwość do świadczenia usług na najwyższym poziomie, z troską o dobro naszych mieszkańców. Jesteśmy tu dla nich, by wspierać, opiekować się i tworzyć razem lepszą przyszłość. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy człowiek jest traktowany z największym szacunkiem.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNA OAZA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy DOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNA OAZA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNA OAZA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNA OAZA

Siedziba główna

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNA OAZA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNA OAZA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Słupsk
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNA OAZA - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Objęcie opieką pielęgniarską wszystkich mieszkańców Domu w szczególności leżących i czuwanie nad pełnym zaspokojeniem Ich potrzeb bio-psycho-społecznych.
      Dbanie o higienę osobistą mieszkańców. Rozkładanie i podawanie leków z tacy oraz do pudełek tygodniowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun

    • Słupsk
    • 2 800 zł / mies.

      1. Sprawowanie bezpośredniej opieki nad mieszkańcami i czuwanie nad pełnym zaspokojeniem ich potrzeb bio-psycho-społecznych.
      2. Dbanie o higienę osobistą mieszkańców.
      3. Zapewnienie czystej bielizny osobistej i pościelowej.
      4. Pobieranie, wydawanie, czuwanie nad właściwym przyjmowaniem posiłków oraz pomoc przy karmieniu mieszkańców.
      Okres próbny z możliwością przedłużenia na stałe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane wykształcenie kierunkowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Słupsku