YES Biżuteria

Czy to Twoja firma?

YES Biżuteria praca

Poznań

Od ponad czterech dekad, my, w YES Biżuteria, z pasją i zaangażowaniem tworzymy nie tylko biżuterię, ale także lepszy świat dla kobiet. Nasze korzenie tkwią w Poznaniu, gdzie w 1981 roku rozpoczęła się nasza historia. Od tego czasu nieustannie wyznaczamy trendy w branży jubilerskiej, wprowadzając innowacje i podnosząc standardy piękna oraz jakości. Nasze autorskie kolekcje, takie jak Pavoni, Queen B, Cassiopeia, La Prima, Zodiak czy Eclipse, są odzwierciedleniem kreatywności i mistrzostwa, które kultywujemy w każdym wytworzonym przez nas dziele. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Polsce otworzyliśmy sklep internetowy z biżuterią, a także stworzyliśmy Diament idealny YES – symbol naszego dążenia do perfekcji. Misja, którą realizujemy każdego dnia, to tworzenie lepszego świata dla kobiet. Wierzymy, że piękno i siła tkwią w każdej z nich, a nasza biżuteria ma za zadanie podkreślać i wydobywać te cechy. Wartości, które przyświecają naszej pracy, to relacje, otwartość i zaangażowanie. To one kształtują nasze działania i są fundamentem, na którym budujemy naszą markę. Z dumą rozwijamy naszą obecność na arenie międzynarodowej, posiadając ponad 200 salonów w Polsce, Czechach i Słowacji oraz sklep internetowy, który umożliwia zakupy klientom z całego świata. Nasza Galeria Sztuki Złotniczej YES jest miejscem, gdzie promujemy polską sztukę złotniczą i oferujemy możliwość zakupu unikatowej biżuterii autorskiej. Jesteśmy firmą o silnych, rodzinnych fundamentach. Założyciele – małżeństwo Magdalena i Michał Kwiatkiewiczowie oraz brat Magdy, Krzysztof Madelski – przekazali pałeczkę synowi, prezesowi YES Tomaszowi Kwiatkiewiczowi, który kontynuuje naszą wizję. Jako lider w promowaniu wartości i równości dla kobiet, stawiamy na przewagę konkurencyjną, która jest zgodna z naszymi przekonaniami i aspiracjami. W YES Biżuteria wiemy, że każdy detal ma znaczenie. Dlatego z troską i uwagą podchodzimy do każdego elementu, aby nasza biżuteria była nie tylko ozdobą, ale także wyrazem indywidualności i siły, która drzemie w każdej kobiecie. Zapraszamy do świata YES, gdzie piękno i wartości idą w parze.

YES Biżuteria najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia franczyza / własny biznes it (informatyka)

Oferty pracy YES Biżuteria

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca YES Biżuteria

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka lekarska
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Data aktualizacji: 01.12.2023

Mapa YES Biżuteria

Siedziba główna

YES Biżuteria poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Nowy Sącz
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca YES Biżuteria - oferty archiwalne

  • Menedżer Salonu YES

    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Twój zakres obowiązków:
      • zarządzanie zespołem Doradców Klienta
      • dbanie o utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na oczekiwanym przez YES poziomie
      • zarządzanie własną działalnością gospodarczą
      • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy
      • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
      • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii
      • aktywna współpraca z Regionalnym Menedżerem i wdrażanie jego wytycznych.
      Nasze
      • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w sieciach detalicznych),
      • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
      • umiejętność pracy w oparciu o plany sprzedażowe i wskaźniki handlowe,
      • umiejętność budowania relacji z Klientem poprzez aktywną obsługę,
      • doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu z nim pozytywnych relacji,
      • umiejętność planowania pracy własnej i podległego Zespołu,
      • znajomość języka angielskiego (mile widziane).
      To oferujemy:
      • samodzielne prowadzenie Salonu pod znanym brandem w oparciu o partnerskie relacje,
      • szkolenia,
      • zniżki pracownicze,
      • opieka medyczna i pakiet sportowy w korzystnej cenie
      • wsparcie Regionalnego Menedżera Sprzedaży,
      • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja,
      • w pełni wyposażony Salon gotowy do objęcia,
      • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe,
      • konsultacje z innymi Partnerami,
      • pomoc w rekrutacji Zespołu,
      • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny).

Pracodawcy w Poznaniu