AFFECT Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

AFFECT sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

AFFECT Cosmetics to dynamicznie rozwijająca się polska marka kosmetyczna, która od momentu założenia w 2015 roku w Bielsku-Białej przez Agnieszkę Kuśnierz i Beatę Łysoń-Dobrocińską, zdobyła uznanie na rodzimym rynku i z powodzeniem wypłynęła na międzynarodowe wody branży beauty. Nasze produkty, dostępne już w ponad 20 krajach na trzech kontynentach, to synonim profesjonalizmu, innowacji i najwyższej jakości, co pozwala nam konkurować z najbardziej prestiżowymi markami kosmetycznymi. W AFFECT Cosmetics łączymy pasję do kosmetyków i rodziny z misją wspierania kobiet w wyrażaniu ich indywidualności i poszukiwaniu własnego piękna. Nasze produkty, od nawilżających baz pod podkład, przez matujące podkłady, rozświetlające pudry, subtelne róże, pomadki, konturówki, aż po paletę In the Spotlight, są zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających klientek. Wysoka pigmentacja i właściwości pielęgnacyjne naszych kosmetyków gwarantują nie tylko perfekcyjny makijaż, ale i dbałość o zdrowie skóry. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia produktów, które wpływają na wszystkie zmysły, a nasze szkolenia i pokazy makijażu pozwalają na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, podkreślając nasze zaangażowanie w edukację i rozwój w dziedzinie wizażu. AFFECT Cosmetics to więcej niż kosmetyki – to marka, która inspiruje i pozwala każdej kobiecie czuć się wyjątkowo każdego dnia.

AFFECT Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center

Oferty pracy AFFECT Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca AFFECT Sp. z o.o.

Firma najczęściej oferuje

  • Parking

Mapa AFFECT Sp. z o.o.

Siedziba główna

AFFECT Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Kraków
  4. Wrocław
  5. Jaworzno
  6. Żywiec
  7. Sosnowiec
  8. Warszawa
  9. Cieszyn
  10. Czechowice-Dziedzice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AFFECT Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 6 000-10 000 zł / mies.
    • AFFECT Sp. z o.o poszukuje do swojego zespołu Specjalisty ds. Sprzedaży.

      Zakres obowiązków

      - aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa bieżących,

      - realizacja planów sprzedażowych,

      - organizowanie akcji marketingowych i promocyjnych we współracy z kontrahentami firmy,

      - kompleksowa obsługa zamówień,

      - utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi,

      - monitorowanie i analiza rynku,

      - udział w targach branżowych oraz innych projektach realizowanych przez firmę,

      - raportowanie zrealizowanych zadań i osiąganych wyników sprzedażowych,

      - praca w terenie 2 dni w tygodniu (woj. śląskie, małopolskie, dolnośląskie).

      Wymagania

      - przedsiębiorczości i umiejętności wychodzenia z własną inicjatywą,

      - wysokich umiejętności interpersonalychi komunukacyjnych,

      - odpowiedzialności oraz dużego zaangażowania w pracę,

      - umiejętności organizacji pracy,

      - zdolności handlowych i negocjacyjnych,

      - znajomości pakietu Office,

      - wielozadaniowości i samodzielności w działaniu,

      - przynajmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,

      - aktywnego prawa jazdy kat. B,

      - znajomość branży kosmetycznej bęzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      - ciekawą pracę w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie,

      - pracę o dużym stopniu samodzielności,

      - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

      - dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne od osiąganych wyników sprzedażowych,

      - komfortowe środowisko pracy,

      - prywatne ubezpieczenie,

      - darmowy parking.

Pracodawcy w Bielsku-Białej