Czy to Twoja firma?

International Education Center Sp.z o.o. praca

Bielany Wrocławskie

International Education Center Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy International Education Center Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca International Education Center Sp.z o.o.

Mapa International Education Center Sp.z o.o.

Adres rejestrowy

Praca International Education Center Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego do przedszkola Bright Beginners

    International Education Center Sp.z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Niepubliczne Przedszkole Bright Beginners zatrudni nauczyciela lub nauczycielkę wychowania przedszkolnego ze znajomością języka angielskiego.

      Jesteśmy międzynarodową, anglojęzyczną placówką. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom optymalnych warunków do rozwoju i odkrywania świata, aby przy naszym wsparciu osiągnęły swój pełny potencjał. Jeśli pasja, kreatywność i rozwój są dla ciebie ważne - dołącz do naszego zespołu!

      Zakres obowiązków

      • współprowadzenie zajęć z native speakerem języka angielskiego z USA, w małej grupie, max. 15 dzieci,
      • przygotowywanie materiałów dydaktycznych,
      • prowadzenie dokumentacji,
      • współorganizowanie uroczystości,
      • spotkania z rodzicami.

      Wymagania

      • studia z pedagogiki przedszkolnej,
      • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
      • doświadczenie w pracy z dziećmi,
      • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność,
      • umiejętność współpracy z zespołem i z rodzicami,

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • dofinansowanie szkoleń,
      • proces wdrożeniowy i wsparcie mentora,
      • komfort pracy w nowoczesnym, profesjonalnie wyposażonym przedszkolu,
      • pracę 7 godzin dziennie (w tym przerwa),
      • pracę w małych grupach,
      • rozwój kompetencji językowych dzięki codziennej współpracy z native speakerami,

Pracodawcy w Bielanach Wrocławskich