Czy to Twoja firma?

HENRYK ROSZKIEWICZ - FIRMA ROSZKIEWICZ praca

Ostrów Wielkopolski

Witajcie w świecie Henryka Roszkiewicza - Firmy Roszkiewicz, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w sercu Ostrowa Wielkopolskiego. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować naszą specjalność - import i dystrybucję odzieży używanej, którą z pasją pozyskujemy z Wielkiej Brytanii. Nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości produktów jest odzwierciedleniem naszej misji, by dostarczać wartość i satysfakcję naszym klientom.

Nasza działalność jest szeroka i różnorodna, obejmując nie tylko sprzedaż detaliczną i hurtową artykułów używanych, ale także bogaty wybór samochodów, części i akcesoriów samochodowych. Z dumą rozszerzamy nasze usługi o transport drogowy towarów, magazynowanie, a także działalność gastronomiczną, udzielanie kredytów, zarządzanie nieruchomościami oraz wynajem i dzierżawę maszyn i urządzeń. Każdy aspekt naszej działalności jest przemyślany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i zapewnić im kompleksową obsługę.

Nasza firma jest żywym organizmem, który rozwija się i dostosowuje do zmieniających się potrzeb rynku. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i stale poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, aby nasze produkty i usługi były zawsze o krok przed oczekiwaniami klientów. Nasza działalność międzynarodowa, związana z importem odzieży z Wielkiej Brytanii, pozwala nam na ciągłe wzbogacanie oferty i dostarczanie unikatowych produktów.

W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami, które są fundamentem naszej firmy. Zaufanie, odpowiedzialność i zaangażowanie to słowa, które najlepiej oddają naszą filozofię. Dążymy do tego, aby każdy klient czuł się ważny i doceniony, a nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i jakości.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia pełni możliwości, jakie oferuje HENRYK ROSZKIEWICZ - FIRMA ROSZKIEWICZ. Razem możemy więcej!

HENRYK ROSZKIEWICZ - FIRMA ROSZKIEWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy HENRYK ROSZKIEWICZ - FIRMA ROSZKIEWICZ

Praca alert - powiadomienia

Praca HENRYK ROSZKIEWICZ - FIRMA ROSZKIEWICZ

  • Pracownik gospodarczy

    HENRYK ROSZKIEWICZ - FIRMA ROSZKIEWICZ
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HENRYK ROSZKIEWICZ - FIRMA ROSZKIEWICZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HENRYK ROSZKIEWICZ - FIRMA ROSZKIEWICZ - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Zakres obowiązków

      mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawca-handlowiec,
      umiejętność rozmowy z klientem osobiście, telefonicznie oraz przez internet,
      praca przy komputerze,
      obsługa klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Doświadczenie na stanowisku, KOMUNIKATYWNOŚĆ Z KLIENTEM

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie: 19,70zł/h
  • Pracownik fizyczny/kierowca

      Prawo jazdy kat. B
      Transport towarów do klienta oraz od klienta
      załadunek i rozładunek towarów, oraz inne prace zlecone przez pracodawcę

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: chęć do pracy

      Oferujemy

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim