Czy to Twoja firma?

ACE INSTAL sp. z o.o. praca

Katowice
ACE INSTAL Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ACE INSTAL Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ACE INSTAL Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ACE INSTAL Sp. z o.o.

Siedziba główna

ACE INSTAL Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ACE INSTAL Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier Robót Elektrycznych

    ACE INSTAL Sp. z o.o.
    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 10 000-14 000 zł / mies.
    • ACE Instal zajmuje się doradztwem technicznym, dystrybucją automatyki i armatury, montażem i uruchomieniem instalacji elektrycznych SN i nN, budową węzłów cieplnych, wdrażaniem nadrzędnych systemów monitoringu i sterowania, serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Realizujemy zadania również w systemie zaprojektuj i wybuduj ze względu na możliwości wykonawcze naszego działu projektowego.

      W związku z dynamiczny rozwojem firmy i realizacją nowego kontraktu, poszukujemy pracownika na stanowisko Inżyniera Robót Elektrycznych.

      Zakres obowiązków

      • udział w planowaniu, organizacji i bieżącym nadzorze nad realizacją robót elektrycznych zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem,
      • uczestniczenie w sprawowaniu nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót,
      • organizacja i kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców,
      • analiza dokumentacji technicznych,
      • koordynacja dostaw materiałów,
      • nadzór nad usuwaniem wad i usterek,
      • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji,
      • udział w naradach z generalnym wykonawcą i inwestorem,

      Wymagania

      • doświadczenie w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych i sieciowych,
      • znajomość instalacji elektroenergetycznych,
      • prawo jazdy kat B,
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
      • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • samochód służbowy z użytkowaniem do celów prywatnych,
      • wszelkie potrzebne narzędzia pracy,
      • elastyczny czas pracy,
      • rozwój zawodowy: uczestniczenie w szkoleniach, zdobywanie uprawnień,
      • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy,
      • benefity: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karty sportowe,
      • stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
      • spotkania i wyjazdy integracyjne.
  • Kierownik Robót Elektrycznych

    • Płock
    • 16 000-20 000 zł / mies.
    • ACE Instal zajmuje się doradztwem technicznym, dystrybucją automatyki i armatury, montażem i uruchomieniem instalacji elektrycznych SN i nN, budową węzłów cieplnych, wdrażaniem nadrzędnych systemów monitoringu i sterowania, serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. W ACE Instal realizujemy zadania również w systemie zaprojektuj i wybuduj ze względu na możliwości wykonawcze naszego działu projektowego.

      W związku z dynamicznym rozwojem firmy i realizacją nowego kontraktu, poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych.

      • planowanie, organizacja i bieżący nadzór nad realizacją robót elektrycznych zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem,
      • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót,
      • rozliczanie finansowe robót elektrycznych,
      • udział naradach koordynacyjnych.

      Wymagania

      • doświadczenie w bezpośrednim wykonawstwie,
      • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy pod kątem robót elektrycznych,
      • umiejętność zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania,
      • znajomość „rynku elektrycznego” w zakresie podwykonawców, dostawców, producentów,
      • umiejętność biegłego czytania schematów elektrycznych,
      • znajomość programów: MS Office, AutoCad – w celu weryfikacji, nanoszenia uwag dokumentacji technicznej ,
      • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
      • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń.

      Oferujemy

Pracodawcy w Katowicach