Czy to Twoja firma?

Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi praca

Łódź

Jesteśmy Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji, twoim przewodnikiem na drodze do służby wojskowej. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, ale nasze działania rozciągają się na cały kraj, w tym na ośrodek zamiejscowy w Łodzi, gdzie z równą pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego kandydata.

Naszym głównym zadaniem jest prowadzenie procesu rekrutacji do różnych form służby wojskowej. Rozumiemy, jak ważny jest czas i jak cenne są informacje, dlatego zadbaliśmy o to, by proces aplikowania był szybki i przejrzysty. W ciągu zaledwie dwóch dni jesteś w stanie założyć ewidencję wojskową i otrzymać orzeczenie o zdolności do służby.

Ale to nie wszystko. Jesteśmy tu, by wspierać cię na każdym kroku – od momentu podjęcia decyzji o wstąpieniu do wojska, poprzez szkolenia podstawowe, aż po specjalistyczne kursy. Nasze szkolenia są nie tylko solidnym fundamentem wiedzy i umiejętności, ale także gwarantują wynagrodzenie na poziomie szeregowych zawodowych. Co więcej, po zakończeniu szkolenia, nasi ochotnicy mają pierwszeństwo w powołaniu do służby zawodowej.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z pasją podchodzimy do naszej misji. Choć nie ujawniamy tutaj naszej historii czy szczegółów dotyczących naszej pozycji na rynku, możesz być pewien, że działamy zgodnie z najwyższymi standardami, kładąc nacisk na profesjonalizm i zaangażowanie.

Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona osób, które wybrały służbę wojskową jako swoją życiową ścieżkę. W Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji czeka na ciebie zespół, który zrozumie twoje potrzeby i pomoże ci osiągnąć twoje cele. Razem możemy więcej!

Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) logistyka / spedycja / transport prawo i administracja państwowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi

Siedziba główna

Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa
  3. Zgierz
  4. Konstantynów Łódźki
  5. Poznań
  6. Gdańsk
  7. Głowno
  8. Tomaszów Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi - oferty archiwalne

  • Starszy specjalista - zespół prawny

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przygotowanie projektów orzeczeń administracyjnych i innych pism w toku postępowania administracyjnego
      - prowadzenie ewidencji spraw administracyjnych
      - sporządzanie projektów dokumentów wewnętrznych obowiązujących w jednostce
      - prowadzenie szkoleń z zakresu stosowania prawa dla pracowników i żołnierzy jednostki
      - udzielanie pomocy prawnej na rzecz komórek wewnętrznych jednostki

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: - wykształcenie wyższe, mile widziany kierunek prawo lub administracja - dobra znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego - umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows ,Office oraz obsługi urządzeń biurowych - znajomość ustawy o obronie Ojczyzny - doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą prawną w organie administracji publicznej - umiejętność obsługi programu informacji prawnej Lex - poświadczenie bezpieczeństwa osobowego do dostępu do informacji niejawnych ( wymaganie dodatkowe) - dyspozycyjność - samodzielność - umiejętność organizacji pracy własnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent wydziału mobilizacji i uzupełnień

    • Łódź

      - koordynacja współpracy klas mundurowych ( OPW, CWKM, CYBER.Mil z klasą) z WCR i jednostkami wojskowymi na terenie administrowanym
      - współpraca z organizacjami pozarządowymi i innymi partnerami społecznymi
      - realizacja zadań w zakresie rozpoznawania w charakterze organu II instancji spraw dotyczących świadczenia pieniężnego przysługującego pracodawcy zatrudniającemu pracownika będącego żołnierzem rezerwy albo będącego żołnierzem OT
      - realizacja zadań dotyczących uzupełnienia potrzeb jednostek zmilitaryzowanych i przewidzianych do militaryzacji, wyłączenia od obowiązku pełnienia czynnej służby wojskowej, a także pracowniczych przydziałów mobilizacyjnych
      -udział w planowaniu, koordynowaniu i realizacji działań promocyjnych na terenie administrowanym przez Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi CWCR

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: - biegła obsługa komputera w tym znajomość MS Office - umiejętność interpretacji przepisów - komunikatywność - umiejętność współpracy - dobra organizacja pracy - dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych) - dokładność, sumienność, zaangażowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 750 PLN

Pracodawcy w Łodzi