Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz

Czy to Twoja firma?

Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz praca

Bydgoszcz

W sercu Bydgoszczy, na ulicy Chodkiewicza, znajduje się miejsce, które jest azylem dla tych, którzy poszukują głębszego zrozumienia siebie – Centrum Psychoterapii "Odnaleźć sens". Nasze centrum to przestrzeń, gdzie każdy może znaleźć wsparcie i profesjonalną pomoc, aby skuteczniej radzić sobie z wyzwaniami życiowymi.

Naszą misją jest wspieranie osób w potrzebie, aby mogły przejąć większą kontrolę nad swoim życiem. Rozumiemy, że każdy człowiek jest wyjątkowy i posiada nieodkryte jeszcze zasoby, które mogą pomóc mu w osiągnięciu pełni szczęścia i zdrowia psychicznego. Dlatego w naszej pracy kierujemy się empatią i zrozumieniem, podchodząc do każdego Pacjenta indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

W naszej ofercie znajduje się 26 usług, które są dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych Pacjentów. Oferujemy między innymi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię par i małżeństw, a także wsparcie dla rodziców i dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że życie nie zawsze pozwala na osobiste wizyty, dlatego zapewniamy również możliwość konsultacji online – aby pomoc była dostępna dla każdego, niezależnie od okoliczności.

Jesteśmy dumni, że nasze podejście do psychoterapii zostało docenione przez European Wide Accrediting Organization (EWAO) – posiadamy akredytację w ramach World Certificate of Psychotherapy, co jest potwierdzeniem najwyższych standardów naszej pracy.

W Centrum Psychoterapii "Odnaleźć sens" każdy może liczyć na profesjonalną pomoc w dążeniu do lepszego jutra. Zapraszamy do wspólnej podróży w kierunku odnalezienia sensu i harmonii w życiu.

Oferty pracy Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz

  • Psycholog / Psychoterapeuta

    • Kujawsko-Pomorskie
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    Polecana
    Dodana

Mapa Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Warszawa
  3. Olsztyn
  4. Poznań
  5. Wrocław
  6. Szczecin
  7. Brodnica
  8. Gdańsk
  9. Koronowo
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz - oferty archiwalne

  • Praca dla psychologa i psychoterapeuty

    • Bydgoszcz
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • 80-90 zł / godz.
    • Czy jesteś psychologiem lub psychoterapeutą, który pragnie rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym i wspierającym środowisku? Nasze centrum, które jest liderem w dziedzinie zdrowia psychicznego, poszukuje doświadczonych i zaangażowanych specjalistów do dołączenia do naszego zespołu. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na życie ludzi i pracować w miejscu, które ceni innowacje i współpracę, to ta oferta jest dla Ciebie!

      Jesteśmy nowoczesnym centrum psychoterapii, które oferuje szeroki zakres usług terapeutycznych. Nasz zespół składa się z doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i specjalistów zdrowia psychicznego, którzy są zaangażowani w świadczenie wysokiej jakości opieki. Wierzymy w ciągły rozwój zawodowy, wspieranie naszych pracowników i tworzenie środowiska, które sprzyja innowacjom.

      Zakres obowiązków

      • Przeprowadzanie indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych.
      • Opracowywanie i wdrażanie planów terapeutycznych dostosowanych do potrzeb pacjentów.
      • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
      • Udział w szkoleniach i warsztatach.
      • Dokumentowanie postępów pacjentów i prowadzenie dokumentacji medycznej.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe w dziedzinie psychologii lub pokrewne.
      • Ukończone szkolenie z zakresu psychoterapii, bądź ukończony drugi rok szkoły psychoterapii w dowolnym nurcie (mile widziane).
      • Doświadczenie w pracy z pacjentami.
      • Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie.
      • Wysokie umiejętności komunikacyjne i empatia.
      • Bardzo dobra znajomość języka polskiego.

      Oferujemy

      • Indywidualny czas pracy.
      • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
      • Możliwości rozwoju zawodowego i edukacyjnego.
      • Wspierające i koleżeńskie środowisko pracy.
      • Nowoczesne narzędzia pracy.
      • Wyposażone gabinety.
      • Doskonałe zaplecze socjalne.
      • Recepcję odciązającą z kwestii organizacyjnych.
      • Promocję i profil na Znanym Lekarzu.
      • Promocję w social mediach.

    • Bydgoszcz

      Wymagania

      • Bardzo dobra znajomość języka polskiego

      Oferujemy

      • Indywidualny czas pracy
      • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
      • Możliwości rozwoju zawodowego i edukacyjnego
      • Nowoczesne narzędzia pracy
      • Wyposażone gabinety
      • Doskonałe zaplecze socjalne
      • Recepcję odciązającą z kwestii organizacyjnych
      • Promocję i profil na Znanym Lekarzu
      • Promocję w social mediach
  • Psycholog/Psychoterapeuta

    • Bydgoszcz
    • Centrum Psychoterapii „ Odnaleźć sens" poszukuje do pracy psychologów oraz psychoterapeutów w gabinetach w centrum Bydgoszczy.

      • prowadzenie indywidualnej psychoterapii

      • przeprowadzanie psychoedukacji w ramach prowadzonej psychoterapii

      • przeprowadzanie konsultacji psychologicznych

      • dokonywanie konceptualizacji psychologicznej

      • stałe doskonalenie się i rozwijanie swoich kompetencji, warsztatu i wiedzy

      Wymagania

      • ukończone 5 letnie studia magisterskie z psychologii (jednolite lub 3+2)
      • mile widziany ukończony 2 rok lub pełne szkolenie psychoterapeutyczne w akredytowanej szkole psychoterapii
      • odpowiedzialność
      • zaangażowanie i samodzielność
      • przestrzegania zasad etycznych obowiązujących w zawodzie psychologa i psychoterapeuty

      Oferujemy

      • darmowe superwizje grupowe i indywidualne,
      • grupowe ubezpieczenie zawodowe
      • pozyskiwanie dla Ciebie Klientów (zapisujemy ich do Ciebie, gdy tylko masz wolne miejsce w grafiku,
      • bardzo dużą liczbę Klientów (naprawdę dużo inwestujemy w marketing)
      • obsługę recepcji (to my prowadzimy Twój grafik, kontaktujemy się z Klientami i zajmujemy się pobieraniem opłat, wystawianiem paragonów),
      • komfortowe warunki pracy w estetycznych i wygodnych pomieszczeniach,
      • kawa, herbata, woda, słodycze, owoce do dyspozycji terapeutów i klientów
      • podstawowe narzędzia pracy do dyspozycji terapeutów (artykuły biurowe, testy psychologiczne, flipchart, etc.),
      • dużą elastyczność i swobodę pracy
      • umowa o współpracy (b2b) lub umowa zlecenie,
      • pracę w blokach godzinowych 8.00-14.00 oraz 14.00-20.00 (od poniedziałku do soboty )
      • współpracę z Centrum, które liczy się z Tobą, Twoim zdaniem i potrzebami

Pracodawcy w Bydgoszczy