Czy to Twoja firma?

EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI praca

Dąbrowa Górnicza

Oferty pracy EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI

Siedziba główna w Dąbrowie Górniczej

Oddział w Rzeszowie

Praca EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI - oferty archiwalne

  • INSTALATOR-MONTER POMP CIEPLA, C.O., C.W.U.

    EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy EKO HELIOS do naszego zespołu na Górnym Śląsku poszukujemy pracownika:

      MONTER instalacji POMP CIEPŁA, C.O. i C.W.U., wentylacji

      Zakres obowiązków

      • montaż/podłączenie pomp ciepła

      • montaż instalacji ogrzewania podłogowego

      • montaż instalacji wentylacji mechanicznej

      • wykonywanie podłączeń hydraulicznych i elektrycznych, zgodnie z wymogami producenta urządzenia oraz obowiązującymi przepisami i standardami

      • uruchomienia urządzeń, testowanie i sprawdzanie poprawności ich działania, programowanie ich pracy

      • wykonywanie przeglądów technicznych i serwisowych montowanych urządzeń

      Wymagania

      • preferowane doświadczenie w zakresie montażu pomp ciepła (istnieje możliwość przyuczenia, w przypadku osób z predyspozycjami technicznymi i chęciom do pracy)
      • mile widziane doświadczenie z zakresu instalacji ogrzewania podłogowego/ wentylacji mechanicznej/hydrauliki
      • znajomość podstawowych zasad hydrauliki
      • umiejętność organizacji pracy własnej i w zespole
      • komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie
      • prawo jazdy kat.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

      • możliwość zdobycia, rozszerzenia umiejętności w zakresie montażu nowoczesnych technik grzewczych OZE

      • możliwość rozwoju zawodowego – uczestnictwo w szkoleniach i kursach

      • przyjazne środowisko pracy

      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej