Czy to Twoja firma?

RENOMEX sp. z o.o. praca

Jaworzno

Oferty pracy RENOMEX SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RENOMEX SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RENOMEX SP. Z O.O.

Siedziba główna w Jaworznie

Praca RENOMEX SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Przyjmę do pracy montera konstrukcji stalowych, płyt warstwowych

    RENOMEX SP. Z O.O.
    • 5 000-12 000 zł / mies.
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Montaż konstrukcji stalowych według dokumentacji technicznej.
      • Spawanie elementów konstrukcyjnych.
      • Przygotowywanie oraz kontrola jakości wykonanej pracy.
      • Praca z narzędziami i maszynami potrzebnymi do montażu konstrukcji stalowych.
      • Przestrzeganie zasad BHP i przepisów bezpieczeństwa przy pracy.
      • Współpraca z innymi członkami zespołu.
      • Możliwość pracy w różnych warunkach atmosferycznych i na wysokościach.

      Wymagania

      • Doświadczenia w montażu konstrukcji stalowych.
      • Umiejętności czytania rysunku technicznego.
      • Znajomość narzędzi i maszyn używanych w montażu konstrukcji stalowych.
      • Odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy.
      • Umiejętność właściwej organizacji pracy i pracy w zespole.
      • Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.
      • Wykształcenie lub kursy kwalifikacyjne z zakresu montażu konstrukcji stalowych, tj. uprawnienia dot. obsługi zwyżek oraz ładowarek.
      • Prawo jazdy kat. B
      • Gotowość do pracy w delegacjach.

      Oferujemy

      • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.
      • Stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku.
      • Pracę z doświadczonym, zgranym zespołem.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracodawcy w Jaworznie