RYCHIGER Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. planowania produkcji

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie pow. Grudziądz

Planista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • planowanie, zarządzanie i monitorowanie harmonogramu produkcji,
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń i optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych,
  • weryfikację planów produkcyjnych pod względem dostępności: maszyn, surowców i kooperacji,
  • analiza dostępności surowców i półproduktów produkcyjnych, celem zapewnienia ciągłości produkcji,
  • ścisła współpraca z działem produkcyjnym, technologicznym oraz magazynem w celu kompleksowej realizacji zamówień,
  • przygotowywanie zestawień i raportów, planów sprzedaży
  • monitorowanie przebiegu dokumentów na etapie produkcji
  • analiza ryzyka niedotrzymania terminów

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziana specjalizacja w dziedzinie planowania, organizacji lub zarządzania produkcją),
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku planisty produkcji (najlepiej w produkcji małoseryjnej, prototypowej),
  • umiejętność planowania: czasu, obciążenia stanowisk produkcyjnych, terminów realizacji zleceń,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, (biegła znajomość MS Excel),
  • doświadczenie pracy w systemie typu ERP,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w tym technicznego)
  • samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy

  • Interesującą pracę w miłej atmosferze w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo, świadczenia z funduszu socjalnego, dofinansowanie kart multisport,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dużą różnorodność zadań, umożliwiającą rozwój zawodowy
  • pracę w zespole nastawionym na ciągły rozwój umiejętności i wiedzy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Pierwszym etapem rekrutacji będzie rozmowa telefoniczna.

  • Administratorem danych osobowych jest RYCHIGER Poland Sp. z o.o. 86-300 Grudziądz Droga Graniczna 15, NIP: 7010644493. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RYCHIGER Poland Sp. z o.o. 86-300 Grudziądz Droga Graniczna 15, NIP: 7010644493 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)