SalesHR

Remote Customer Service Specialist with German

  • Kraków, małopolskie
  • 6 800-7 300 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest wchodząca do Polski międzynarodowa korporacja, tworząca dział obsługi klienta w języku niemieckim,

Szukamy aż 20 osób które rozpoczną pracę na stanowisku

Kraków

Praca zdalna 100%

Zakres obowiązków

  • wsparcie istniejącego klienta korzystającego z usług firmy, wykorzystując język niemiecki oraz angielski
  • weryfikacja danych klienta
  • zdalne wspieranie nowych klientów przy zakładaniu kont
  • bieżąca obsługa zapytań od klientów (mail / telefon / czat )
  • współpraca z innymi działami i kierowanie odpowiednich zapytań dalej

Wymagania

  • pracę rozpoczyna szkolenie wprowadzające
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1) oraz angielskiego (B2)
  • bardzo mile widziane doświadczenie min rok w obsłudze klienta niemieckojęzycznego
  • dobra znajomość MS Office
  • dobre umiejętności komunikacyjne, podzielność uwagi (w przypadku odpowiedzi na pytania na czacie / odpowiedzi mailowych)
  • gotowość do pracy zdalnej (8h) pomiędzy 9:00 a 20:00 poniedziałek piątek, plus jedna sobota w miesiącu

Oferujemy

  • pracę w pełni zdalną, z dowolnego miejsca w Polsce
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia między 6800 PLN a 7300 PLN brutto wraz z dodatkiem za pracę zdalną
  • pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie Generali, pakiet Multisport
  • możliwość szybkiego awansu (struktura firmy dopiero się tworzy)
  • przerwa wliczona w czasu pracy (realnie pracuje się 7.5h)
  • dużą samodzielność
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop etc)
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)