Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 12.06.2024
e-work HR Company Poland

Pracownik magazynowy

  • Umowa o pracę
    4 300-5 500 zł brutto / mies.
  • Bieruń, śląskie pow. bieruńsko-lędziński

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma E-work HR Company Poland Sp. z o.o. oferująca kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Lokalizacja: Bieruń ul. Ekonomiczna 20

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? APLIKUJ!

Zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru;
  • transport i relokacja towaru wewnątrz magazynu;
  • przygotowanie towaru do wysyłki;
  • kontrola towaru.

Wymagania

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • nastawienia na dłuższą współpracę;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie na start od 4300 brutto podstawy;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • dofinansowanie do wyżywienia;
  • dodatek za pracę w systemie II zmianowym;
  • pracę od Pn / Pt w godzinach 6:30-14:30/15:00-23:00 lub 6;30-14:30/11:00-19:00.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • 1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.
    2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

    Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Visa