Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 19.08.2024
ASISTWORK

Pracownik magazynu

  • Zabrze, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków

  • Bezpieczna i efektywna praca przy obsłudze wózków widłowych (wózki czołowe, z podestem, wysoki skład)

  • Odbieranie i kontrola dostaw oraz weryfikacja zgodności ilościowej i jakościowej.

  • Weryfikacja zgodności dokumentów dostaw.

  • Organizacja i prawidłowe rozmieszczenie materiałów na regałach magazynowych.

  • Przestrzeganie obowiązującej dokumentacji magazynowej, instrukcji i norm, zasad BHP

  • Obsługa skanera (z systemem SAP)

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego oraz utrzymywanie odpowiedniego poziomu terminowości zleceń

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

  • Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Dobra energia, elastyczne podejście, inicjatywa do działania oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie u wiodącego amerykańskiego lidera produkcji grilli

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Wolne weekendy - Pracę od poniedziałku do piątku.

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej, nowoczesny park maszynowy, doświetlone światłem naturalnym hale produkcyjne

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej (dwudaniowy obiad do 12 zł)

  • System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń.

  • Realne wsparcie w życiu prywatnym (prywatny program emerytalny, wyprawka z okazji narodzin dziecka, Program VIP Whirpool oraz zniżki na firmowe produkty)

  • Welcome pack z gadżetami

  • Strefa relaksu i siłownia na świeżym powietrzu

  • Fantastyczną i przyjazną atmosferę pracy- wydarzenia firmowe i wspólne inicjatywy (m.in. spotkania integracyjne, wspólne grillowanie, sadzenie roślin, akcje charytatywne i lokalne inicjatywy, świętowanie z okazji dnia otwarcia fabryki i produkcji milionowego grilla).

  • Poznanie ciekawych technologii wytwarzania produktu- pracę przy innowacyjnej produkcji grilli w nowej hali produkcyjnej przy nowoczesnych maszynach.

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Zabrze, ul. Donnersmarcka), z dostępem do miejsc parkingowych i strefą carsharing’u.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzka 244 51-131 Wrocław. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASISTWORK Sp. z o.o. 51-131 Wrocław ul. ŻMIGRODZKA 244, NIP: 8952023981 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa