ASISTWORK

Pracownik Magazynowy

  • Polkowice, dolnośląskie pow. polkowicki

Pracownik fizyczny

Umowa zlecenie

Pełny etat

Praca od zaraz

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Miejsce pracy: Polkowice

Zakres obowiązków

  • przygotowanie, zabezpieczenie i metkowanie produktów (ubrania, artykuły gospodarstwa domowego)
  • przygotowanie towarów do wysyłki do właściwych sklepów
  • dbałość o miejsce pracy i powierzony sprzęt

Wymagania

  • chęć do pracy i sumienność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • pozytywne nastawienie do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie
  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00
  • wolne weekendy
  • fantastyczną atmosferę i kulturę pracy
  • komfortowe warunki pracy
  • darmowe miejsca parkingowe na terenie zakładu
  • dostęp do bezpłatnej kawy i herbaty
  • szkolenie stanowiskowe - wszystkiego Cię nauczymy :)
  • opiekę koordynatora
  • stawkę godzinowa 28,10zł/h brutto
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzka 244 51-131 Wrocław. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASISTWORK Sp. z o.o. 51-131 Wrocław ul. ŻMIGRODZKA 244, NIP: 8952023981 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)