Brukarz/ pomocnik brukarza

  • Witkowice, małopolskie pow. oświęcimski

Brukarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Prowadzę działalność gospodarczą od ponad 10 lat. Poszukuję pracowników w charakterze brukarza lub pomocnika brukarza. Mile widziane doświadczenie w budowlance, niekoniecznie w układaniu bruku. Konieczne prawo jazdy kat.B., umiejętność uczenia się nowych zadań i prac oraz punktualność. Jeśli chcesz nauczyć się zarządzać ludźmi lub kiedyś zarządzałeś (majster, brygadzista, kierownik) to stanowi to kolejny Twój atut. Oferuję dobrze płatną pracę. Liczę na Twoje zaangażowanie, solidność, lojalność i chęć zarobienia w pracy. Liczę na to, że spodobam się Tobie jako szef i pracodawca oraz, że się dogadamy co do współpracy. Zamierzam rozwijać swoją firmę, więc może będziesz zainteresowany pracować następne lata z naszym zespołem?
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 34 do 41 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)