Operator frezarki cnc

  • Kielce, świętokrzyskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało: przygotowanie maszyny do pracy, przygotowanie narzędzi, mocowań itp. wg. ustalonego programu/technologii, dobór odpowiednich narzędzi dla nowych wdrożeń, nadzór nad wykonywanym zleceniem, pomiary detali podczas produkcji, dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych
    minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość sterowania Heidenhain (znajomość korzystania z cykli), znajomość rysunku technicznego w stopniu bardzo dobrym, dyspozycyjność, zdolność organizacji czasu pracy, umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
    atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do umiejętności i zaangażowania, stabilne zatrudnienie, praca w systemie dwuzmianowym, możliwość zdobycia cennego doświadczenia na nowoczesnym parku maszynowym.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni)