Bergman Deutschland

Operator Maszyn / Operator Produkcji

  • Niemcy zagranica

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika.

Ihr Spezialist im Fachkräftebereich!

Obecnie dla naszego Klienta – hiszpańskiej grupy będącej jednym z największych prywatnych przedsiębiorstw w Europie, od ponad 50 lat dostarczającej komponenty metalowe dla przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie, koncentrującej się m.in. na produkcji innowacyjnych skrzynek baterii dla pojazdów elektrycznych (w tym dla modeli takich jak Porsche oraz AUDI) – poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (obróbka metalu)
  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcji – wykonywanie przezbrojeń, korekt parametrów, uzupełnianie materiałów oraz pakowanie produktów
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego, usuwanie bieżących awarii
  • Kontrola jakości produktów
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn, mile widziane w branży metalowej/motoryzacyjnej
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - min. poziom B1 (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy w systemie wielobrygadowym
  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech

Oferujemy

  • Atrakcyjną lokalizację pracy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH
  • Pracę u naszego klienta – w międzynarodowej firmie z branży metalowej, producenta m.in. innowacyjnych skrzynek baterii dla pojazdów elektrycznych
  • Organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15,30€ brutto/h, po 15 mies. 17,00 € brutto/h
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100%
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Program poleceń pracowniczych – Poleć nas!
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (25-30 dni na rok)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informacja na temat administratora danych znajduje się w linku aplikacyjnym.
  • Informacja o przetwarzaniu danych znajduje się w linku aplikacyjnym.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)