Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 12.07.2024
NAWITEL WROCŁAW SP. Z O.O.

OPERATOR WIERTNICY / POMOCNIK OPERATORA WIERTNICY

  • praca regionalna, dolnośląskie pow. wrocławski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

firma budowlana z branży inżynieryjnych robót budowlanych związanych z technologiami bezwykopowymi

NAWITEL WROCŁAW Sp. z o.o.

zatrudni na stanowisku:

Siedziba firmy: Bielany Wrocławskie

Miejsce pracy: praca mobilna, cała Polska – w zależności od kontraktu

Zakres obowiązków

  • praca na budowie w brygadzie wiertniczej,
  • wsparcie pracy kierownika wiertni,
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem,
  • praca w delegacji na terenie Polski.

Wymagania

  • OPERATOR WIERTNICY - doświadczenia jako operator wiertnic poziomych ,
  • POMOCNIK OPERATORA WIERTNICY – chęć szkolenia się na operatora wiertnic poziomych ,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność i inicjatywa w działaniu,
  • dyspozycyjności do pracy na terenie całego kraju.
  • mile widziane: prawo jazdy kat. C+E oraz inne dodatkowe uprawnienia,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • samodzielności i kreatywności w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • praca w doświadczonej brygadzie wiertniczej,
  • zdobywanie doświadczenia w obszarze wiertnictwa w firmie będącej liderem w branży,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z możliwością awansu,
  • pracy w młodym i zgranym zespole w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet medyczny.
  • Administratorem danych osobowych jest NAWITEL WROCŁAW Sp. z o. o. 55-040 Kobierzyce Atramentowa 10, NIP: 8991258205. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NAWITEL WROCŁAW Sp. z o. o. 55-040 Kobierzyce Atramentowa 10, NIP: 8991258205 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa