• Umowa o pracę
    8 000-16 000 zł brutto / mies.
  • Glincz, pomorskie pow. kartuski

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Automatyk

Spółka zajmuje się dostarczaniem urządzeń i pełnego zakresu usług do obsługi linii rozlewniczych, głównie w przemyśle spożywczym.

W naszej ofercie mamy:

  • Wysokiej jakości przenośniki butelek szklanych, PET, puszek, kartonów, itd.

  • Systemy automatyki przemysłowej.

  • Sprzedaż oraz remont maszyn używanych.

  • Przenoszenie części lub kompletnych linii wraz z uruchomieniem.

  • Projektowanie linii rozlewniczych.

  • Doradztwo techniczne.

  • Modernizacje.
    Części zamienne, osprzęty.

CV proszę przesyłać w języku polskim na adres e-mailowy: sekretariat@rs-ft.pl

Zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów sterowania urządzeń linii rozlewniczych.
  • Modernizacje sterowań oraz dostosowanie do obecnych wymogów w zakresie funkcjonalności i bezpieczeństwa.
  • Programowanie sterowników PLC firmy Siemens w środowisku Step7 i TIA Portal.
  • Tworzenie systemów HMI i SCADA w środowisku TIA Portal i COPA-DATA zenon.
  • Opracowywanie nowych rozwiązań w zakresie kontroli i sterowania.
  • Wyjazdy służbowe w kraju i zagranicą, dopsowane do dyspozycji pracownika.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne na kierunku Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika lub pokrewnym.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych / technicznych.
  • Znajomość programowania sterowników PLC i wizualizacji HMI Siemens.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Odpowiedzialność, komunikatywność oraz zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która cieszy się uznaniem na rynku polskim i zagranicznym.
  • Możliwość rozwoju poprzez zdobywanie doświadczeń od obecnych pracowników, przy realizacji złożonych projektów dla liderów branży rozlewniczej.
  • Szkolenia.
  • Prywatna opieka zdrowotna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dopłata do zajęć sportowych.
  • Administratorem danych osobowych jest RS FILLINGTECH sp. z o.o. 83-330 Pępowo GDAŃSKA 210, NIP: 5861377938. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można uzyskać pod adresem e-mailowym: sekretariat@rs-ft.pl.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Dodana
Wygasa (jutro)