Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 19.07.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Inżynier automatyk

  • Lębork, pomorskie pow. lęborski

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Wspieramy firmę z branży produkcyjnej w poszukiwaniu Inżyniera automtyka.

Lokalizacja : Lębork

Zakres obowiązków

· Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń oraz sterowania i automatyki

· Utrzymanie sprawności instalacji na terenie zakładu oraz terenie przynależnym do zakładu

· Prowadzenie okresowej diagnostyki oraz monitoringu kluczowych podzespołów elektrycznych, sterowania i automatyki

· Organizacja oraz nadzór bieżących prac remontowych

· Analiza wskaźników z programu PCS

· Modernizowanie i usprawnianie sterowania

· Codzienne prowadzenie ewidencji i obrotu częściami zamiennymi ; zgłaszanie zapotrzebowania na części ; poszukiwania dostawców części ; zapewnianie zapasu części

  • Prowadzenie okresowych inwentaryzacji części zamiennych

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia SEP do 1 Kv (D+E)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, mechanika, robotyka)
  • Mile widziana znajomość programu CAD oraz SAP

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na lokalnym rynku + atrakcyjny system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartą bezpośrednio z naszym klientem
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Pracę na I zmianę (8h)
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Bogaty pakiet benefitów ( m.in. dofinansowanie karty multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do aktywności sportowo – kulturalnych, karty przedpłacone na święta, dopłatę do wypoczynku, telefon, laptop służbowy)

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa